Elbląg

Serwis klimatyzacji w Elblągu
dla klientów prywatnych i komercyjnych

Zastanawiasz się nad montażem systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy z Elbląga? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji w Elblągu 

Gwałtowny wzrost temperatur latem powoduje wiele negatywnych skutków dla zdrowia i samopoczucia. Nie dość, że upały są niebezpieczne, to duszne, ciepłe powietrze obniża naszą koncentrację, wydajność, sprawia, że jesteśmy zmęczeni i senni. Szczególnie problematyczne to jest, gdy pracujemy zdalnie z domu, a nie z siedziby firmy w Elblągu. 

Kolonia

Klivatec wychodzi naprzód Twoim potrzebom

Rozwiązaniem na męczące gorące dni i noce jest założenie systemu klimatyzacji w Twoim domu, firmie, czy innym lokalu w Elblągu. Fachowa wiedza, doświadczenie w branży chłodniczej sprawi, że dobierzemy idealny klimatyzator do Twojego miejsca, który będzie Ci służył przez lata. Korzystając z usług Klivatec w Elblągu właśnie tego doświadczysz. Wybór urządzenia, montaż, uruchomienie i konserwacja to usługi na najwyższym poziomie, które proponujemy. 

Główne różnice pomiędzy systemami klimatyzacji

Jak odnaleźć się i wybrać odpowiedni klimatyzator, gdy jest się początkującym w tej dziedzinie? Kontaktując się z naszym doradcą zostaniesz wprowadzony w temat i poznasz różnice pomiędzy najpopularniejszymi systemami klimatyzacji, jakimi są split, monosplti i multispilt. W tym pomoże również bezpłatny Internetowy planer dostępny na naszej stronie. Używając go uzyskasz podstawowe informacje jaki klimatyzator sprawdzi się w Twoich pomieszczeniach. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Będziemy potrzebować od Ciebie
następujących informacji:

 • Rodzaj budynku 
 • Ilość pomieszczeń 
 • Liczba osób przebywającą w mieszkaniu 
 • Całkowita powierzchnia lokalu 

Na co trzeba zwrócić uwagę przed wyborem klimatyzatora w Elblągu?

Określenie wydajności urządzenia 

Odpowiednie dopasowanie klimatyzatora do wielkości pomieszczenia sprawi, że urządzenie będzie wydajne i ilość transportowanego powietrza będzie na odpowiednim poziomie. Należy również obliczyć obciążenie chłodniczego, najlepiej zasięgając przy tym porady wykwalifikowanych i obeznanych w branży fachowców, którzy obliczą je dla danego obszaru. 

 

Potrzeba elastyczności 

Decydując się na klimatyzację w Elblągu musisz odpowiedzieć sobie na pytanie ile pomieszczeń ma być chłodzonych i czy w przyszłości nie będziesz chciał rozszerzyć systemu na większą liczbę. Klimatyzator multi-split na to pozwoli i w tym przypadku zdecydowanie się na niego będzie trafionym wyborem. 

 

Miejsce umieszczenia jednostki wewnętrznej 

Obecne klimatyzatory nie zajmują zbyt dużo miejsca. Należy jednak brać pod uwagę wymiary i położenie pomieszczenia, aby móc dopasować idealną opcję do danej przestrzeni. 

 

 

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Elbląga!

klima

Możemy wybierać wśród jednostek:

 • Ściennych 
 • Sufitowych  
 • Przenośnych 
 • Podłogowych 
 • Kanałowych 

 

Rozmieszczenie jednostki ma też kluczową rolę w całkowitej efektywności klimatyzacji. Długie odległości, które muszą pokonać przewody czynnika chłodzącego, powodują mniejszą wydajność urządzenia i pobieranie przez nie zbyt dużej ilości energii.  

Instalacja klimatyzacji w Elblągu przez nasz certyfikowany serwis 

Zajmujemy się profesjonalnym montażem systemów klimatyzacyjnych. Nasi technicy przed samą usługą ocenią warunki konstrukcyjne w Państwa lokalu i na tej podstawie stworzą idealną ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. 

rysunek klima

Dlaczego konserwacja klimatyzatora jest bardzo ważna?

W przypadku gdy używamy klimatyzator jedynie sezonowo powinna być wykonana raz na dwa lata. Natomiast korzystając przez cały rok z urządzenia zaleca się jego kontrolę raz w roku. Ma to kluczowe znaczenie w przypadku minimalizowania jakichkolwiek potencjalnych usterek i problemów. Mimo że nowoczesne klimatyzatory są dobrze wykonane i rzadko się psują, nie można zrezygnować z regularnej konserwacji urządzenia. 

Klivatec jest do Twojej dyspozycji

Skontaktuj się z nami, a nasz profesjonalny zespół w Elblągu odpowie na wszystkie pytanie i wspólnie dobierze najlepszy system klimatyzacji do Twojego domu lub innego lokalu. Możesz liczyć na fachową wiedzę, szczegółowe porady i atrakcyjne ceny. 

Zadzwoń do Nas!

Oferujemy również nasze usługi w innych miastach:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty