Serwis pomp ciepła Otwock
dla klientów biznesowych i prywatnych

Zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła i szukasz specjalistycznej firmy w Otwocku? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Otwock

Pompy ciepła Otwock to urządzenia grzewcze składające się z kilku głównych elementów. Pierwszym z nich jest wymiennik ciepła, który ma za zadanie odbierać ciepło ze źródła (może to być woda, ziemia lub powietrze). Kolejnym ważnym elementem jest kompresor i inne grzałki, których funkcją jest oddawanie ciepła. Czwartym elementem jest zawór rozprężny. Cały system, dzięki któremu pompa pracuje, składa się z geotermalnego źródła ciepła, jednostki zewnętrznej oraz górnego źródła ciepła. Pompy ciepła Otwock są bardzo ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Jeśli chcesz zainstalować pompę ciepła w swoim domu lub innym miejscu w Otwocku, skontaktuj się z nami i uzyskaj indywidualną ofertę. 

Kolonia

Która pompa ciepła będzie odpowiednia dla Ciebie w Otwocku?
Typy pomp:

 • Pompa gruntowa – najpopularniejsza. Jego źródło ciepła znajduje się w ziemi. Może być stosowana zarówno jako źródło ogrzewania obiegu grzewczego oraz jako zbiornik ciepłej wody w domu. Ma wysoką wydajność pracy. Należy wziąć pod uwagę, że decydując się na tego typu pompę, powierzchnia powinna być duża. 
 • Pompa wodna – podobna do pompy gruntowej, ma również wysoką sprawność energetyczną. Jej źródłem jest gorąca bieżąca woda. Pompa wodna może służyć jako jedyne źródło ogrzewania domu. Wiąże się to jednak z bardzo wysokimi kosztami inwestycji. 
 • Powietrzna pompa ciepła – cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ nie wymaga wysokich kosztów na początku. Źródłem ciepła jest powietrze pobierane z zewnątrz. Istnieją typy powietrze-powietrze i powietrze-woda. Pompę można stosować w każdych warunkach, także trudnych. Nie powinna być jednak jedynym źródłem ciepła i powinna być łączona z innym np. ogrzewaniem podłogowym. 

Podczas montażu pomp ciepła w Otwocku nasi specjaliści:

 •  Przygotują raport i umowę, 
 •  Przeprowadzą próbę szczelności, 
 •  Zamontują potrzebne wsporników, 
 •  Wykonają szereg testów dotyczących sprawdzenia działania urządzenia, 
 •  Uruchomią pompę ciepła, 
 •  Przekażą instrukcje użytkowania.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


klima

Serwis pomp ciepła Otwock

Zachęcamy do korzystania z regularnej konserwacji pomp ciepła w Otwocku 

Regularny serwis pomp ciepła Otwock urządzenia niesie za sobą wiele korzyści. Bezawaryjne działanie urządzenia to gwarancja wysokiej efektywności i wydajności. Dzięki usłudze serwis pomp ciepła Otwock będzie zawsze zapewniać optymalną i dogodną temperaturę powietrza w domu. Oprócz tego nasi fachowcy upewnia się, że urządzenie nie pobiera zbyt dużej ilości energii. Konserwacja urządzenia zwiększa żywotność całej instalacji, aby mogli Państwo cieszyć się zaletami, płynącymi z pomp ciepła przez wiele lat.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Otwocka!

klima

Jak przebiega serwis pompy ciepła przez naszych fachowców z Klivatec w Otwocku?

Serwis pomp ciepła Otwock

 • Sprawdzenie parametrów sprężarki 
 •  Kontrola szczelności (wymagania dotyczące ustawy „F-gazowej”) 
 •  Kontrola ciśnienia układu chłodniczego pompy ciepła 
 •  Sprawdzenie/wymiana filtrów oraz pozostałych elementów instalacji 
 •  Weryfikacja poziomu czynnika chłodniczego, oraz kontrola ciśnienia w instalacji 
 •  Sprawdzenie szczelności zaworów bezpieczeństwa 
 •  Kontrola działania automatyki, czujników i systemów regulacji oraz sterowania 
 •  Czyszczenie parownika, skraplacza

Serwis pomp ciepła Otwock to gwarancja większej efektywności pracy systemu. Już dziś sprawdź nasze usługi z zakresu serwis pomp ciepła Otwock.

Pompy ciepła Otwock

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? 

Nasze pompy ciepła Otwock są wydajne i najwyższej jakości. To wszystko dzięki współpracy ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami i producentami. Pompy ciepła Otwock to gwarancja komfortu i wygody.

klimaanlagen

Montaż systemu klimatyzacji

Możemy pochwalić się zespołem certyfikowanych fachowców, którzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące posiadania pompy ciepła w Otwocku. Dajemy gwarancję satysfakcji, ponieważ stale się rozwijamy i angażujemy w szkolenia. Mamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w Polsce, ale również na rynku międzynarodowym, dlatego możesz nam zaufać i skorzystać z naszych usług. 

Oferujemy szybki i dokładny montaż oraz wsparcie na każdym etapie realizacji. W Klivatec w Otwocku nasz zespół tworzą profesjonalni instalatorzy, którzy nie tylko znają najnowsze trendy, ale również mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Oferujemy montaż w domach prywatnych, biurach i innych placówkach w Otwocku.

klimaanlagen

W Klivatec znajdziesz profesjonalne doradztwo

Oferujemy kompleksową obsługę pomp ciepła w Otwocku. Nawet po upływie okresu gwarancyjnego jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. W każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi konsultantami Klivatec, aby uzyskać odpowiedzi na swoje problemy lub umówić się z nami na serwis pompy ciepła. Nasze produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami, a nasi technicy serwisowi szybko i dokładnie rozwiążą każdą awarię lub usterkę. Możesz nam zaufać ze swoim urządzeniem.

rysunek klima

Możesz nam zaufać

Cechuje nas wysoka jakość, profesjonalizm i rzetelna wycena. U nas nie znajdziesz żadnych ukrytych kosztów. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem w Otwocku, dlatego staramy się dobrać idealną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Instalujemy pompy ciepła w atrakcyjnych warunkach i każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Decydując się na nasze usługi, otrzymasz fachowe doradztwo i montaż pompy ciepła, abyś mógł cieszyć się idealną temperaturą w domu przez długie lata.

Już dziś zdecyduj się na usługi Klivatec w Otwocku

Decydując się na zamontowanie pompy ciepła w swoim budynku, otrzymasz od nas pełną profesjonalizmu konsultację, stworzenie indywidualnej oferty, montaż i wsparcie w razie potrzeby serwisu urządzenia. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy nadać Twojemu domu odpowiednią temperaturę. 

Sprawdz Naszą ofertę

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty