Serwis pomp ciepła Siedlce
dla klientów biznesowych i indywidualnych

Zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła Siedlce i szukasz specjalistycznej firmy w Siedlcach? Serwis pomp ciepła Siedlce firmy Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Siedlce

Pompy ciepła Siedlce to urządzenia grzewcze, które składają się z kilku podstawowych elementów. Pierwszym elementem jest wymiennik, który ma za zadanie pozyskać ciepło ze źródła (może być woda, grunt lub powietrze). Następny ważny elementy to sprężarka i kolejny wymiennik, którego zadaniem jest oddanie ciepła. Czwartym elementem pompy ciepła Siedlce jest zawór rozprężny. Cały system, dzięki któremu pompa pracuje, składa się z dolnego źródła ciepła, jednostki zewnętrznej oraz górnego źródła ciepła. Pompy ciepła Siedlce to urządzenia bardzo ekonomiczne i dobre dla środowiska. Jeśli chcesz zainstalować pompę ciepła w swoim domu lub innym lokalu w Siedlcach skontaktuj się z nami i otrzymaj indywidualną ofertę. 

Kolonia

Pełna oferta pomp ciepła dostępna dla Twojej nieruchomości w Siedlcach
Zadzwoń do nas już dziś!

Pompy ciepła Siedlce

Nasze pompy ciepła Siedlce wydajne i najwyższej jakości. To wszystko dzięki współpracy ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami i producentami.

Możemy pochwalić się certyfikowanym zespołem specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą i pomogą Państwu w kwestiach związanych z posiadaniem pompy ciepła Siedlce. Zapewniamy gwarancję zadowolenia, gdyż stale się rozwijamy i uczestniczymy w szkoleniach. Mamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w Polsce, a na rynku międzynarodowym, dlatego można nam zaufać i skorzystać z naszych usług. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Która pompa ciepła sprawdzi się u Ciebie w Siedlcach?
Rodzaje:

 • Pompa gruntowa – najczęściej wykorzystywana. Jej źródło ciepła jest w gruncie. Może być używana jako dostarczyciel ciepła do obiegu grzewczego, jak i zbiornika gorącej wody w domu. Ma wysoką efektywność działania. Należy pamiętać, że decydując się na ten rodzaj pompy ciepła Siedlce, działka musi być duża. 
 • Pompa wodna – podobnie do gruntowej również ma wysoką wydajność energetyczną. Jej źródłem jest ciepła woda płynąca. Pompa wodna może być używana jako jedyne źródło, służące do ogrzania domu. Niesie ze sobą jednak dość wysokie koszty inwestycyjne. 
 • Powietrzna pompa ciepła – coraz bardziej popularna, z racji, że na starcie nie wymaga pokrycia dużych kosztów. Źródłem ciepła jest powietrze, pobierane z zewnątrz. Wyróżniamy pompy ciepła Siedlce typu powietrze-powietrze oraz powietrze-woda. Pompę można używać w każdych, nawet trudnych warunkach. Nie powinna jednak stanowić jedynego źródła ogrzewania i warto połączyć ją z innym, np. ogrzewaniem podłogowym.

Podczas montażu pompy ciepła Siedlce nasi specjaliści:

 • Przygotują raport i umowę, 
 • Przeprowadzą próbę szczelności, 
 • Zamontują potrzebne wsporników,
 • Wykonają szereg testów dotyczących sprawdzenia działania urządzenia, 
 • Uruchomią pompę ciepła, 
 • Przekażą instrukcje użytkowania.
klima

Zachęcamy do korzystania z regularnej konserwacji pompy ciepła Siedlce

Regularny przegląd pompy ciepła Siedlce niesie za sobą wiele korzyści. Bezawaryjne działanie urządzenia to gwarancja wysokiej efektywności i wydajności. Dzięki przeglądom pompa ciepła będzie zawsze zapewniać optymalną i dogodną temperaturę powietrza w domu. Oprócz tego nasi fachowcy upewnia się, że urządzenie nie pobiera zbyt dużej ilości energii. Konserwacja urządzenia zwiększa żywotność pompy ciepła Siedlce, aby mogli Państwo cieszyć się zaletami, płynącymi z pomp ciepła przez wiele lat.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Siedlec!

klima

Jak przebiega serwis pomp ciepła Siedlce przez naszych fachowców z Klivatec?

 • Sprawdzenie parametrów sprężarki
 • Kontrola szczelności (wymagania dotyczące ustawy „F-gazowej”)
 • Kontrola ciśnienia układu chłodniczego pompy ciepła
 • Sprawdzenie/wymiana filtrów oraz pozostałych elementów instalacji
 • Weryfikacja poziomu czynnika chłodniczego, oraz kontrola ciśnienia w instalacji
 • Sprawdzenie szczelności zaworów bezpieczeństwa
 • Kontrola działania automatyki, czujników i systemów regulacji oraz sterowania
 • Czyszczenie parownika, skraplacza
klimaanlagen

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Serwis pomp ciepła Siedlce

Oferujemy szybki i precyzyjny montaż i pomoc na każdym etapie realizacji. W Klivatec w Siedlcach nasz zespół składa się z fachowych, profesjonalnych monterów, którzy nie dość, że znają się na najnowszych trendach, to mają wieloletnie doświadczenie w branży. Usługę montażu przeprowadzamy w prywatnych domach, biurach, a także w innych instytucjach w Siedlcach.

Prowadzimy kompleksowy serwis pomp ciepła Siedlce. Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji, nawet po upływie okresu gwarancji. W każdej chwili można skontaktować się z naszymi doradcami Klivatec, aby uzyskać odpowiedzi na problematyczne kwestie, lub umówić się z nami na serwis pomp ciepła Siedlce. Nasze produkty są najwyższych standardów a nasi serwisanci w szybki i dokładny sposób pozbędą się wszelkich awarii, czy usterek. Możecie nam powierzyć swoje urządzenie.

klimaanlagen

Profesjonalne usługi na wyciągnięcie ręki

Serwis pomp ciepła Siedlce

Serwis pomp ciepła Siedlce firmy Klivatec charakteryzuje się wysoką jakością, profesjonalizmem i uczciwą wyceną. Nie znajdą Państwo u nas ukrytych kosztów. Zadowolenie naszych klientów w Siedlcach jest dla nas priorytetem, dlatego postaramy się dobrać idealną, dostosowaną do Państwa ofertę.

Gwarantujemy profesjonalny serwis pomp ciepła Siedlce i niezawodny montaż urządzenia. Skontaktuj się z nami! Jako wyspecjalizowany serwis pomp ciepła Siedlce odpowiemy na wszelkie pytania i stworzymy idealną spersonalizowaną ofertę dla Ciebie. 

rysunek klima

Serwis pomp ciepła Siedlce

Nasz serwis pomp ciepła Siedlce montuje pompy ciepła Siedlce na atrakcyjnych warunkach, do każdego zlecenia podchodząc indywidualnie. Decydując się na nasze usługi, otrzymasz profesjonalne doradztwo, montaż pompy ciepła Siedlce i regularny serwis pomp ciepła Siedlce abyś mógł cieszyć się idealną temperaturą w domu przez wiele lat. 

Czekamy na Twój telefon

Jesteśmy firmą na rynku klimatyzacyjnym i grzewczym w Siedlcach od wielu lat. Nasi profesjonalni doradcy zadbają o Państwa zadowolenie, bo klienci są dla nas najważniejsi. Używamy tylko wysokiej jakości produktów przodujących marek i stale stawiamy na rozwój, aby zawsze być na bieżąco i służyć pomocą. Masz nadal wątpliwości i pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Z przyjemnością pomożemy!

Bezpłatna wycena

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty