Serwis pomp ciepła Pruszków
dla firm i klientów prywatnych

Zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła Pruszków i szukasz specjalistycznej firmy w Pruszkowie? Serwis pomp ciepła Pruszków firmy Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Pruszków 

Pompy ciepła Pruszków to urządzenia grzewcze składające się z kilku podstawowych elementów. Pierwszym z nich jest wymiennik, który ma za zadanie odbierać ciepło ze źródła (woda, ziemia lub powietrze). Kolejnym ważnym elementem pompy ciepła Pruszków jest sprężarka i kolejny wymiennik, których zadaniem jest oddawanie ciepła. Czwartym elementem jest zawór rozprężny. Cały system, w którym pracuje pompa, składa się z dolnego źródła ciepła, jednostki zewnętrznej i górnego źródła ciepła. Pompy ciepła Pruszków to urządzenia bardzo ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Jeśli chciałbyś zainstalować pompę ciepła w swoim domu lub innym lokalu w Pruszkowie skontaktuj się z nami i uzyskaj prywatną ofertę. 

Kolonia


Która pompa ciepła sprawdzi się u Ciebie w domu w Pruszkowie?

Wyróżniamy typy:

 • Pompa gruntowa – najczęściej używana. Jej źródło ciepła znajduje się w ziemi. Może służyć jako źródło ciepła do obiegu grzewczego, jak również jako zasobnik ciepłej wody użytkowej. Ma wysoką wydajność pracy. Należy pamiętać, że przy wyborze tego typu pompy ciepła Pruszków działka powinna być duża.  
 • Pompa wodna – podobnie jak pompa gruntowa ma również wysoką sprawność energetyczną. Jej źródłem jest gorąca woda. Pompa wodna może służyć jako pojedyncze źródło ogrzewania domu. Wiąże się to jednak z dość wysokimi kosztami inwestycyjnymi. 
 • Powietrzna pompa ciepła – zyskuje na popularności, ponieważ nie wymaga wysokich kosztów na start. Źródłem ciepła jest powietrze pobierane z zewnątrz. Istnieją typy powietrze-powietrze i powietrze-woda. Pompę można stosować w każdych warunkach, nawet tych trudnych. Nie powinna jednak być jedynym źródłem ogrzewania i powinna być łączona z innym, np. ogrzewaniem podłogowym. 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Przy montażu pompy ciepła w Pruszkowie
nasi specjaliści:

 •  Sporządzą protokół i umowę, 
 •  Wykonają próbę szczelności, 
 •  Zamontują niezbędne wsporniki, 
 •  Wykonają szereg testów w celu weryfikacji działania jednostki, 
 •  Uruchomią pompę ciepła, 
 •  Dostarczą instrukcje użytkowania. 

Zachęcamy do skorzystania z regularnej konserwacji pompy ciepła Pruszków

Regularne przeglądy urządzeń mają wiele zalet. Bezawaryjna praca urządzenia to gwarancja wysokiej sprawności i wydajności. Dzięki testom pompa ciepła zawsze zapewni optymalną i komfortową temperaturę powietrza w domu.

Dodatkowo nasi eksperci dbają o to, aby urządzenie nie zużywało zbyt dużo energii. Konserwacja sprzętu przedłuża żywotność całej instalacji, dzięki czemu możesz cieszyć się zaletami swojej pompy ciepła Pruszków przez wiele lat. 

klima

Jak serwis pomp ciepła Pruszków wykonują nasi specjaliści w Klivatec? 

 •  Sprawdzenie parametrów sprężarki 
 •  Próba szczelności (wymagana przez ustawę F-gazową) 
 •  Próba ciśnieniowa układu chłodzenia pompy ciepła 
 •  Sprawdzenie/wymiana filtrów i innych elementów instalacji 
 •  Sprawdzenie poziomu czynnika chłodniczego i sprawdzenie ciśnienia podczas instalacji 
 •  Sprawdzenie szczelności zawory bezpieczeństwa 
 •  Sprawdzenie działania układów automatyki, czujników i układów regulacji i sterowania 
 •  Czyszczenie skraplacza i parownika 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Pruszkowa!

klima

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Pompy ciepła Pruszków

 1. Nasze pompy ciepła Pruszków są skuteczne i najwyższej jakości. Wszystko to dzięki współpracy ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami i producentami.
 2. Możemy poszczycić się zespołem certyfikowanych fachowców, którzy podzielą się swoją wiedzą i pomogą odpowiedzieć na pytania związane z posiadaniem pompy ciepła Pruszków. Gwarantujemy satysfakcję, ponieważ stale się rozwijamy i angażujemy w szkolenia. Mamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w Polsce, ale również na rynku międzynarodowym, dzięki czemu możesz w pełni zaufać Klivatec i korzystać z naszych usług. 

3. Zapewniamy szybki, dokładny montaż oraz wsparcie na każdym etapie realizacji. W Klivatec w Pruszkowie nasz zespół tworzą profesjonalni instalatorzy, którzy nie tylko znają najnowsze trendy, ale również mają wieloletnie doświadczenie w branży. Świadczymy usługi montażowe w domach, biurach i innych obiektach w Pruszkowie. 

4. Zajmujemy się kompleksową obsługą pompy ciepła Pruszków. Jesteśmy zawsze gotowi służyć Ci pomocą, nawet po upływie okresu gwarancji. W każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi konsultantami Klivatec, aby uzyskać odpowiedź na swoje pytania, rozwiązać problemy lub umówić się z nami na serwis pomp ciepła Pruszków. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy, a nasi technicy serwisowi szybko i dokładnie usuną wszelkie usterki lub błędy. Możesz przekazać nam swoje urządzenie. 

klimaanlagen

Możesz nam zaufać

Pompy ciepła Pruszków

Wyróżniamy się wysoką jakością, profesjonalizmem i uczciwą ceną. U nas nie znajdziesz żadnych ukrytych opłat. Zadowolenie klienta w Pruszkowie jest naszym priorytetem, dlatego postaramy się wybrać idealną dla Ciebie ofertę. Instalujemy pompy ciepła Pruszków na atrakcyjnych warunkach, zajmując się każdym zleceniem indywidualnie. Wybierając nasze usługi, skorzystasz z profesjonalnego doradztwa i instalacji pompy ciepła Pruszków, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się idealną temperaturą w swoim domu przez wiele lat.

klimaanlagen

Gwarantujemy profesjonalnym serwis pomp ciepła Pruszków

Wybierz serwis pomp ciepła Pruszków firmy Klivatec

Umów się już dziś!

Serwis pomp ciepła Pruszków należy wykonywać raz w roku, najlepiej przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Ilość prac serwisowych zależy od kilku czynników. Przede wszystkim zależy od rodzaju używanej pompy ciepła Pruszków. Inaczej będzie wyglądała obsługa pomp wodnych, powietrznych i podłogowych. Nasz serwis pomp ciepła Pruszków używa tylko najlepszej jakości narzędzi, aby Twój sprzęt działał bezawaryjnie przez wiele lat.

 

rysunek klima

Ile kosztuje serwis pomp ciepła Pruszków

Ostateczna cena za serwis pomp ciepła Pruszków zależy od ilości wykonanych prac, a także od rodzaju pompy ciepła Pruszków. Najczęściej ceny wahają się od 400 zł do 600 zł, ale przy bardziej skomplikowanych usługach cena może wzrosnąć. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy indywidualnie zajmą się tą sprawą i wycenią serwis pomp ciepła Pruszków dla Ciebie. Jesteśmy dostępni i czekamy na Twój telefon. 

Czekamy na Twój telefon

Od wielu lat działamy na rynku ogrzewania i klimatyzacji w Pruszkowie. Nasi profesjonalni doradcy zadbają o Twoją satysfakcję, bo klient jest dla nas najważniejszy. Używamy tylko wysokiej jakości produktów najlepszych marek i stale się rozwijamy, aby być na bieżąco i pomagać. Masz jeszcze wątpliwości i pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie Ci pomożemy!

Bezpłatna wycena

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty