Serwis klimatyzacji Stargard
dla klientów indywidualnych i komercyjnych

Klimatyzacja Stargard - zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji? Specjalistyczny serwis klimatyzacji Stargard - Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Stargard

Klimatyzacja Stargard – myślisz nad instalacją systemu klimatyzacji w Twoim domu, biurze lub innym lokalu w Stargardzie, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Aktualnie rynek klimatyzacyjny jest bardzo rozwinięty i stale pojawiają się nowe rozwiązania i propozycje. Skorzystanie z naszych usług, nasi doradcy z Klivatec przeprowadzą Cię przez cały proces szybko i bezproblemowo. Klimatyzacja Stargard Klivatec gwarantuje niezawodne rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej.

Kolonia

Na jaki system
powinieneś się zdecydować?

 • System klimatyzacji typu monosplit – ochłodzi jedno pomieszczenie w budynku. Ma jedną jednostkę wewnętrzną i nie można go elastycznie rozbudować w przyszłości. 
 • System klimatyzacji typu multisplit – składa się z jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć maksymalnie sześć jednostek wewnętrznych. Dużą zaletą tego systemu jest możliwość rozbudowy go na kolejne pokoje w następnych latach.

Gdzie zamontujemy Twój klimatyzator w Stargardzie?

 • Dom zamieszkany przez właściciela
 • Mieszkanie
 • Biuro
 • Urząd 
 • Szpital 
 • Gabinet lekarski 
 • Restauracja 
 • magazyn 
 • Hotel 
 • Kancelaria prawna
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Skorzystaj z naszego
Internetowego planera

Przed samym zdecydowaniem się na system klimatyzacji należy również określić typ budynku, liczbę pomieszczeń potrzebnych do chłodzenia, całkowity metraż i liczbę osób stale przebywających w nieruchomości. W sprecyzowaniu powyższych kwestii w szybki sposób pomoże Ci darmowy Internetowy Planer dostępny na naszej stronie. 

Usługi, które otrzymasz, decydując się na nasz serwis klimatyzacji Stargard:

Zaplanowanie systemu klimatyzacji

Korzystając z naszych usług, pomożemy Ci już na samym wstępie zaplanować klimatyzację w Twojej nieruchomości. Serwis klimatyzacji Stargard z chęcią umówi się z Państwem na konsultację telefoniczną lub osobistą, aby na miejscu odpowiedzieć na wszystkie pytania i omówić wszystkie ważne aspekty. 

Instalacja i późniejsze uruchomienie systemu 

Nasi fachowcy, serwis klimatyzacji Stargard Klivatec zajmie się profesjonalnym montażem Państwa urządzenia. Możemy pochwalić się dużą wiedzą i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Jako certyfikowana firma odpowiednio rozmieścimy jednostki wewnętrzne w pomieszczeniu, sprawdzimy wszystkie połączenia i napełnimy czynnik chłodzący. Decydując się na nasz serwis klimatyzacji Stargard, mają Państwo pewność, że klimatyzator będzie działał wydajnie i energooszczędnie.

klima

Serwis klimatyzacji Stargard

Współczesne systemy klimatyzacyjne dostępne na rynku rzadko ulegają awariom. Jednakże w razie zauważenia jakichkolwiek zmian w sposobie funkcjonowania urządzenia lub usterek nasz serwis klimatyzacji Stargard zaprasza do kontaktu. Mogą Państwo liczyć na serwis klimatyzacji Stargard – Klivatec w zakresie naprawy oraz serwisu urządzenia. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Stargardu!

klima

Konserwacja klimatyzatora

Serwis klimatyzacji Stargard

Serwis klimatyzacji Stargard – znajdziesz u nas usługę regularnej konserwacji urządzenia, którą przeprowadzamy w zależności od częstotliwości używania klimatyzatora. Gdy używasz klimatyzatora jedynie w lecie, wystarczy przeprowadzać konserwację co dwa lata, a przy całorocznym użytkowaniu raz w roku. Serwis klimatyzacji Stargard sprawdzi Twój system pod kątem ewentualnych problemów i usterek. Oprócz tego w ramach usługi nasi fachowcy wyczyszczą wszystkie potrzebne części układu. Jako certyfikowanej firmie w Stargardzie możesz nam zaufać. 

Czyszczenie filtrów 

Zajmiemy się tym w ramach konserwacji urządzenia. Jedynie regularne czyszczenie filtra powietrze zapewni zoptymalizowany i całkowity efekt chłodzenia przez długi czas. Pozbędziemy się kurzu i innych zabrudzeń, które spowalniają system klimatyzacji i mogą poważnie zaszkodzić Twojemu zdrowiu. 

klimaanlagen

Skontrolowanie szczelności klimatyzatora

Ważne jest, aby co jakiś czas sprawdzać, czy system klimatyzacji jest szczelny. Gdy zdarzają się przecieki, nie jest on odpowiednio sprawny i wydajny. Pobiera wtedy zbyt dużą ilość energii, przez co koszta utrzymania urządzenia wzrastają. Nieszczelny klimatyzator nigdy nie osiągnie pożądanej wydajności chłodniczej i odpowiedniej temperatury w pokoju. Nasz serwis klimatyzacji w Stargardzie chętnie zajmie się testem szczelności Państwa urządzenia, aby mogło działać bezbłędnie. 

klimaanlagen

Usługa napełniania klimatyzatorów

Twój klimatyzator został uruchomiony i chcesz zacząć go używać? Nie zapominaj o profesjonalnym napełnieniu go czynnikiem chłodzącym. Klivatec pomoże w tym Państwu. 

rysunek klima

Jaki jest koszt posiadania klimatyzacji w Stargardzie?

Klimatyzacja Stargard

Klimatyzacja Stargard – ustalenie kosztorysu jest bardzo indywidualne. Zależy przede wszystkim od usług, na które zdecydujesz się skorzystać w Klivatec oraz od powierzchni i zakresu systemu. Właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu „Czyste powietrze”. Klimatyzacja Stargard, która spełnia określone kryteria ekologiczne i energooszczędnościowe może kwalifikować się do otrzymania dotacji o wartości nawet 30 tysięcy złotych.

Zadzwoń do nas i zmień komfort swojego życia wybierając klimatyzację

W Klivatec klimatyzacja Stargard otrzymają Państwo spersonalizowaną ofertę i konsultację, montaż urządzenia oraz jego późniejszą konserwację i serwis. Jesteśmy specjalistami w zakresie klimatyzacji i tym odznaczają się wszyscy nasi serwisanci i doradcy w Państwa mieście. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Czekamy na Ciebie. 

Bezpłatna wycena

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty