Klimatyzacja Koszalin

Montaż oraz serwis klimatyzacji Koszalin
dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

Szukasz specjalistycznej firmy, która pomoże Ci zamontować Twój system klimatyzacji w Koszalinie? Klivatec - klimatyzacja Koszalin to najlepszy wybór. Jesteśmy profesjonalną firmą, która kompleksowo zadba nie tylko o montaż oraz serwis klimatyzacji Koszalin, ale również udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Koszalin

Klimatyzacja Koszalin – firma Klivatec to w pełni wykwalifikowany i profesjonalny zespół, który stale podnosi swoje doświadczenie, dzięki czemu może odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania. Klivatec do każdego klienta ma indywidualne podejście, dlatego możesz mieć pewność, że zostaniesz otoczony niezawodną obsługą. Klivatec gwarantuje niezawodne rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej. Klimatyzacja Koszalin to nasza specjalność. Współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie procesu, od tworzenia projektu po jego realizację.

Kolonia

Serwis klimatyzacji Koszalin
kompleksowa obsługa od projektu aż po montaż

Klimatyzacja Koszalin

Klimatyzacja Koszalin to ogromny komfort dla każdego domownika. Zapewnia nie tylko optymalną temperaturę w pomieszczeniu, ale też pozwala pozbyć się bakterii oraz toksyn znajdujących się w powietrzu, dzięki specjalistycznym filtrom, w które wyposażone zostały nowoczesne systemy. Klimatyzacja Koszalin to zbawienie, szczególnie dla osób, które pracują w domu. Istotny jest jednak prawidłowy dobór klimatyzatora do naszych potrzeb oraz regularny serwis urządzenia. Klivatec – klimatyzacja Koszalin oferuje wszystkie te usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Montaż klimatyzacji w Koszalinie

Myśląc o montażu klimatyzacji musisz pamiętać, że zewnętrzna jednostka klimatyzatora typu split czy multisplit znajduje się na zewnętrznej fasadzie budynku. Dlatego istotne jest, abyśmy mieli możliwość instalacji agregatu, do czego potrzebujemy niezbędnych zgód . 

Należy także wziąć pod uwagę:

 

 • ustawienia jednostki zewnętrznej
 • długość przewodu czynnika chłodnicza
 • rozmieszczenie jednostek wewnętrznych w mieszkaniu (w przypadku klimatyzacji multisplit)
 • zlecenie zadań zespołowi specjalistów. 

 

Wszystko to wykona nasza specjalistyczna firma, która posiada liczne certyfikaty oraz doświadczenie w branży. Każdy, nawet najmniejszy błąd może doprowadzić do poważniejszych usterek w przyszłości. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jakie urządzenie wybrać?
W naszej ofercie znajdziesz:

Klimatyzacje ścienne – są to urządzenia kompaktowe, które wyróżniają się eleganckim wyglądem oraz wygodą użytkowania. Montaż klimatyzacji ściennych jest bardzo prosty, dlatego gwarantujemy krótki czas wykonania naszych usług. Urządzenia te mogą być dostosowane do różnego rodzaju wnętrz – zarówno jako klimatyzacja ścienna domowa jak i wykorzystana w biurze, czy innej placówce. 

 

Klimatyzacje Multi-Split – systemy multisplit rekomendowane są dla osób, które chcą schłodzić kilka pomieszczeń jednocześnie. Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż od 2 do 6 jednostek wewnętrznych, które podłączone są do jednego agregatu. Należy jednak pamiętać, że każda z jednostek wewnętrznych działa indywidualnie i możemy dostosować ją do własnych preferencji. 

 

Klimatyzacje przypodłogowo-podstropowe – są idealnym rozwiązaniem dla obiektów komercyjnych, dzięki elastycznej instalacji. W zależności od indywidualnych potrzeb jednostka wewnętrzna może zostać zainstalowana na podłodze przy ścianie lub może być przymocowana do sufitu. 

 

Klimatyzatory kasetonowe – klimatyzacja kasetonowa sprawdza się w pomieszczeniach z sufitem podwieszanym w biurach lub innych salach konferencyjnych. Wyglądają niezwykle estetycznie i są mało zauważalne dla użytkowników. 

 

Klimatyzatory kanałowe – umożliwiają dyskretne umieszczenie pod sufitem, dlatego są idealne dla klientów ceniących sobie estetykę pomieszczenia. Dodatkowym atutem jest możliwość rozprowadzenia chłodnego powietrza po całym pomieszczeniu specjalnymi nawiewnikami umieszczonymi na całej przestrzeni sufitu. 

 

Klimatyzatory podłogowe – mają zastosowanie w pomieszczeniach o dużych powierzchniach, dzięki dużemu zasięgowi strumienia powietrza nawiewanego docierającego w najbardziej odległe miejsca. Na specjalnym pilocie możemy dobrać tryby pracy oraz funkcje urządzenia. Klimatyzacje podłogowe są energooszczędne oraz wydajne. 

Naprawa klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Koszalin

Chociaż usterki oraz problemy z nowoczesnymi systemami klimatyzacji zdarzają się niezwykle rzadko, to w razie jej wystąpienia warto skontaktować się z naszym serwisem – serwis klimatyzacji Koszalin. Klientom z Koszalina oferujemy szybki czas reakcji oraz realizacji, tak aby jak najszybciej można ponownie korzystać z w pełni sprawnego urządzenia. Przyczyną awarii może być nieszczelność, zanieczyszczenia lub mała ilość czynnika chłodniczego. Dlatego prewencyjnie warto zadbać o naszą klimatyzację. Klivatec – serwis klimatyzacji Koszalin to doświadczony zespół specjalistów, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności, aby skutecznie naprawić i serwisować różnego rodzaju systemy klimatyzacyjne w Koszalinie.

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Koszalina!

klima

Serwis klimatyzacji Koszalin obejmuje:

 • wszelkie porady odnośnie wybranego przez nas urządzenia, 
 • ocenę stanu technicznego systemu, 
 • wykonanie indywidualnego projektu,
 • indywidualne podejście do klienta, 
 • instalację wybranego przez nas modelu klimatyzacji, 
 • demontaż oraz usuwanie starych systemów klimatyzacyjnych, 
 • przekazanie klimatyzacji do eksploatacji.

 

Przy okazji serwisu można zmodernizować klimatyzację w starym budynku w Koszalinie. 

 

Klimatyzatory split nadają się do modernizacji w starych zabudowach, dlatego już dziś skorzystaj z naszych bezpłatnych konsultacji i sprawdź, czy w Twoim budynku możesz zmodernizować swój system . 

 

rysunek klima

Jak wygląda montaż klimatyzacji w Koszalinie?

Serwis klimatyzacji Koszalin

Serwis klimatyzacji Koszalin – montujemy systemy klimatyzacyjne w prywatnych domach, ale też w szkołach, przedszkolach, biurach, centrach handlowych czy innych obiektach w Koszalinie.

Ponadto w zakresie instalacji klimatyzacji oferujemy:

 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • przygotowanie umowy, 
 • uruchomienie systemu klimatyzacji, 
 • cały szereg testów sprawdzenia działania urządzenia, 
 • instruktaż użytkowania,
 • montaż wsporników.

Klivatec – serwis klimatyzacji Koszalin gwarantuje niezawodne rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie na rynku klimatyzacji.

Kontakt

Już teraz zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Klivatec to najlepszy wybór przy zakupie i montażu klimatyzacji w Koszalinie. 

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty