Serwis klimatyzacji Szczecin
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawia Cię serwis klimatyzacji Szczecin i szukasz specjalistycznej firmy w Szczecinie? Klimatyzacja Szczecin - Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Szczecin

Systemy klimatyzacji z usługą montażu

Przy wyborze, instalacji i konserwacji systemu klimatyzacji ważne jest zachowanie chłodnego umysłu. Dobrze klimatyzowane pomieszczenie jest wynikiem pracy wykonanej przez profesjonalny serwis klimatyzacji Szczecin, który specjalizuje się w nowoczesnej technice klimatyzacyjnej i zna wszystkie szczegóły. W tym celu oferujemy kompleksową obsługę – od doradztwa, poprzez składanie wniosków o dotacje, po instalację i uruchomienie. Serwis klimatyzacji Szczecin – chętnie służymy pomocą także podczas kolejnych wizyt serwisowych i naprawczych.

Kolonia

Dlaczego jesteśmy profesjonalistami?
Serwis klimatyzacji Szczecin jest ważny

Klimatyzacja Szczecin – kup klimatyzator w Szczecinie i zainstaluj go zgodnie z instrukcją: Czy nie może tego zrobić po prostu dozorca? Radzimy nie brać wyboru i instalacji klimatyzatora w Szczecinie we własne ręce. Mnogość nowoczesnych systemów klimatyzacji dostępnych na rynku nie ułatwia podjęcia decyzji o wyborze odpowiedniego modelu. Prawidłowe zwymiarowanie systemu ostatecznie decyduje o tym, czy klimatyzacja Szczecin będzie w stanie zapewnić wymaganą wydajność.

Wybór produktów i doradztwo

Właściwa decyzja dzięki naszemu serwisowi klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Szczecin

Ważny jest nie tylko wybór klimatyzatora w Szczecinie, ale także jego ustawienie wewnątrz i na zewnątrz budynku. Umieszczenie jednostki wewnętrznej w odpowiednim miejscu jest ważne, ponieważ od tego zależy wydajność klimatyzatora. Im krótszą drogę musi pokonać czynnik chłodzący, tym skuteczniej może pracować klimatyzator. Serwis klimatyzacji Szczecin – Klivatec oferuje usługi od wyboru odpowiedniego urządzenia, poprzez wykonanie indywidualnej oferty, zakup klimatyzatora, aż po jego instalację oraz serwis.

Należy jednak wziąć pod uwagę także pewne aspekty prawne. W wynajmowanych mieszkaniach, przed zleceniem nam montażu systemu klimatyzacji w Szczecinie, należy najpierw porozmawiać z właścicielem. Nawet właściciele mieszkań nie mogą tak po prostu zlecić instalacji systemu klimatyzacji w Szczecinie. Instalacja jednostki zewnętrznej stanowi zmianę konstrukcyjną fasady, która musi zostać wcześniej zatwierdzona przez stowarzyszenie właścicieli. Nawet jeśli klimatyzator jest zainstalowany we własnym domu i można samodzielnie decydować o jego elewacji, problemem jest hałas. Nasi specjaliści- serwis klimatyzacji Szczecin chętnie doradzi, na co należy zwrócić uwagę podczas instalacji klimatyzacji w Szczecinie.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie
Jak uzyskać pieniądze na klimatyzator w Szczecinie?

Serwis klimatyzacji Szczecin

Czy wiesz, że montaż energooszczędnych systemów klimatyzacji przez profesjonalny serwis klimatyzacji Szczecin jest dotowany przez program „Czyste powietrze”? Można otrzymać aż do 30 tysięcy złotych dofinansowania. Oto, jak możesz skorzystać z dotacji:

 1. Uzyskaj ofertę
 2. Złóż wniosek
 3. Poczekaj na zatwierdzenie
 4. Złóż zamówienie na instalację
 5. Złóż fakturę końcową

Ważne jest, aby złożyć wniosek jeszcze przed złożeniem zamówienia na montaż klimatyzacji w Szczecinie. Serwis klimatyzacji Szczecin – Klivatec chętnie udzieli Ci pomocy w tym zakresie.

Instalacja i uruchomienie: może być przeprowadzona wyłącznie przez centrum serwisowe urządzeń klimatyzacyjnych.

Zastanawiasz się, czy nie zaoszczędzić na kosztach serwisu klimatyzacji i po prostu samemu zająć się instalacją? Istnieje wtedy duże ryzyko, że system klimatyzacji nie będzie później pracował wydajnie i nie będzie zapewniał takiej wydajności chłodzenia, na jaką liczył użytkownik.

Praca z czynnikami chłodniczymi wymaga również posiadania certyfikowanej firmy specjalistycznej zajmującej się serwisem klimatyzacji w Szczecinie. Posiadamy takie uprawnienia i dlatego możemy zagwarantować Ci szybką i profesjonalną instalację klimatyzacji.

Nasze usługi w zakresie profesjonalnego montażu klimatyzacji: 

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Klimatyzacja Szczecin

Do naszego katalogu usług należy również późniejsze uruchomienie urządzenia – klimatyzacja Szczecin. Po profesjonalnym montażu nasi specjaliści ds. klimatyzacji przeprowadzają test szczelności zgodnie z normą UE nr 517/2014, sporządzają raport i uruchamiają system. Ponadto przeprowadzany jest kompleksowy test, obejmujący sprawdzenie poprawności chłodzenia i ogrzewania systemu klimatyzacji. Na koniec użytkownik otrzyma instrukcje dotyczące prawidłowej obsługi konsoli podłogowej i ściennej.

Zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług – klimatyzacja Szczecin. Oferujemy kompleksowe opcje planowania klimatyzacji, montażu urządzenia oraz prac serwisowych. 

klima

Klimatyzacja Szczecin

Konserwacja klimatyzacji: aby zapewnić długą żywotność systemu klimatyzacji i zadbać o swoje zdrowie

Klimatyzacja Szczecin – system w Twoim budynku został profesjonalnie zainstalowany i działa bez zarzutu – ale później często zaniedbuje się jego konserwację. Klimatyzatory typu Split działają prawidłowo tylko wtedy, gdy czynnik chłodniczy jest uzupełniany, a filtry wymieniane w regularnych odstępach czasu. Wymiana filtrów jest istotna, aby wydmuchiwane powietrze pozostawało czyste, a zgromadzone w nim cząsteczki zanieczyszczeń nie były wypychane z powrotem do powietrza w pomieszczeniu. Obie te czynności powinny być wykonywane wyłącznie przez wyspecjalizowany serwis klimatyzacji Szczecin. W obszarach komercyjnych regularna konserwacja jest nawet wymagana przez prawo.

Podczas konserwacji w ramach serwisu klimatyzacji Szczecin świadczymy następujące usługi:  

 • Test funkcji
 • Test szczelności
 • Wymiana płynu chłodzącego
 • Wymiana filtrów
 • Czyszczenie i dezynfekcja systemu

Klimatyzacja Szczecin– zadzwoń do nas dzisiaj! Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Szczecina!

FAQ: Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące serwisu klimatyzacji w Szczecinie

Czynnik chłodniczy zwykle obraca się w obiegu w klimatyzatorze. W sprężarce zmienia stan skupienia z ciekłego na gazowy, uwalnia transportowane zimno z powrotem do pomieszczenia, a następnie ponownie się skrapla. Mimo to czynnik chłodniczy jest stale tracony. Zbyt mała ilość czynnika chłodniczego ma negatywny wpływ na działanie układu i może prowadzić do poważnych usterek. Dlatego podczas regularnej kontroli klimatyzacji sprawdzany jest także poziom czynnika chłodniczego. W razie potrzeby możemy jednocześnie uzupełnić czynnik chłodniczy.

Jeśli klimatyzator nie zostanie na czas ponownie naładowany, jego wydajność może poważnie spaść. Gdy poziom czynnika chłodniczego spada, sprężarka nie jest odpowiednio smarowana, co z kolei prowadzi do wzrostu temperatury układu. W najgorszym przypadku dojdzie do awarii klimatyzatora.

Kupując klimatyzator w Szczecinie, masz wybór między systemem monosplit a multisplit. Różnica polega na liczbie jednostek wewnętrznych. O ile w przypadku klimatyzatora monosplit jednostka zewnętrzna może być podłączona do dokładnie jednej jednostki wewnętrznej, o tyle w przypadku klimatyzatora multisplit można chłodzić kilka pomieszczeń jednocześnie. Nawet jeśli dziś chcesz chłodzić tylko jedno pomieszczenie w budynku, jutro wymagania mogą wzrosnąć. Klimatyzator multisplit to elastyczny system, który można rozbudowywać wraz z potrzebami.

Nasz serwis klimatyzacji w Szczecinie jest niezależny od żadnego producenta. Możesz nam zlecić instalację i konserwację systemów klimatyzacyjnych marek Daikin, Klivago, LG i wielu innych.

Koszt serwisu klimatyzacji w Szczecinie zależy od różnych czynników, takich jak rodzaj budynku, liczba pomieszczeń i osób w nich przebywających, a także liczba jednostek wewnętrznych, które mają zostać zainstalowane. Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego narzędzia do planowania klimatyzacji, abyśmy mogli przedstawić Ci indywidualną wycenę.

rysunek klima

Usterki i błędy?

Na szczęście nowoczesna technologia klimatyzacyjna jest mało podatna na usterki. Jeżeli system klimatyzacji w budynku w Szczecinie został profesjonalnie zainstalowany, problemy i usterki mogą wystąpić tylko w wyjątkowych przypadkach. Jeżeli kiedykolwiek zdarzy się, że system przestanie działać prawidłowo lub nie będzie działał wcale, należy wezwać nasz serwis klimatyzacji Szczecin.

Już dziś zamów ofertę na nasze usługi klimatyzacyjne w Szczecinie.

Instalujemy systemy klimatyzacyjne renomowanych marek w biurach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych, domach jednorodzinnych, mieszkaniach i innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty