Montaż klimatyzacji Brodnica
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w swoim domu lub firmie na terenie Brodnicy? Serwis klimatyzacji Brodnica firmy Klivatec to idealny wybór. Chętnie doradzimy Ci w wyborze nowego urządzenia i pokażemy jak prawidłowo dbać o zainstalowany już system. Klimatyzacja Brodnica jest w zasięgu Twojej ręki.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Brodnica

Klivatec to kompetentna i profesjonalna firma, która od lat zajmuje się planowaniem, doradztwem, montażem oraz konserwacją klimatyzacji. W szczególności specjalizujemy się w instalacji systemów klimatyzacyjnych. Najpopularniejsze systemy jakie instalujemy to klimatyzacja Brodnicasystem split oraz klimatyzacja Brodnica system multisplit. Nasz niezawodny zespół to gwarancja uczciwej ceny oraz szybkiej realizacji zadania. 

Kolonia

Na jaki klimatyzator się zdecydować?

Klimatyzacja Brodnica

Aby móc cieszyć się chłodnym powietrzem przez cały rok należy wcześniej zapoznać się z tym, co oferuje nam rynek klimatyzacji. Na etapie planowania warto sprawdzić jaka klimatyzacja Brodnica jest energooszczędna oraz najbardziej wydajna. W końcu każdemu z nas zależy na tym, aby cieszyć się urządzeniem przez długie lata. 

Na tym etapie istotne jest także sprawdzenie jaką ilość ciepła klimatyzacja Brodnica będzie musiała usunąć z mieszkania, aby je skutecznie ochłodzić. 

Dlatego ważne, aby wziąć pod uwagę:

 • wielkość pomieszczenia
 • ilość przebywających osób w mieszkaniu
 • oświetlenie oraz źródła ciepła takie jak elektronika
 • zaciemnienie pokoju i ilość okien
 • położenie geograficzne pomieszczenia

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, ile elektroniki znajduje się w naszym domu. W biurach IT klimatyzacja będzie potrzebowała jeszcze większej wydajności, by usunąć całe ciepło z pomieszczenia. Jeśli sam/a nie wiesz jak przeanalizować swoje potrzeby, to koniecznie skontaktuj się z naszym wyspecjalizowanym zespołem ds. klimatyzacji w Brodnicy, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. 

Nasz serwis klimatyzacji Brodnica pomoże Ci zaplanować klimatyzację w takich miejscach jak:

 • placówki opiekuńcze – takie jak szkoły i przedszkola,
 • szpitale,
 • urzędy,
 • biura,
 • domowy prywatne,
 • restauracje,
 • hotele.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jaki klimatyzator wybrać do domu w Brodnicy? Dlaczego systemu split i multisplit są przez nas polecane?

Klivatec to firma od lat znajdująca się na rynku klimatyzacji w Brodnicy, dlatego znamy potrzeby naszych klientów. Wiemy, że systemy klimatyzacji w Brodnicy powinny być dostosowane do indywidualnych wymagań. Wraz z naszymi klientami wykonujemy indywidualny projekt, który ma sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Klimatyzacja Brodnica

Klimatyzacja Brodnica – systemy split są doskonałym wyborem dla osób, które chcą schłodzić tylko jedno pomieszczenie i wiedzą, że ich potrzeby nie zmienią się na przestrzeni czasu . Jeśli jednak potrzebujesz schłodzić całe mieszkanie lub inną przestrzeń to polecamy przyjrzeć się systemom multisplit. W tym przypadku do jednej jednostki zewnętrznej możemy podpiąć aż 6 jednostek wewnętrznych. W dodatku, początkowo możemy zacząć jedynie od dwóch urządzeń i zwiększać je w kolejnych latach. Skorzystaj z naszej oferty klimatyzacja Brodnica i ciesz się komfortem w każdej sytuacji.

Instalacja klimatyzacji w Brodnicy

Profesjonalny serwis klimatyzacji Brodnica

Po wykonaniu projektu i wyborze odpowiedniego urządzenia czas na instalację. Montaż klimatyzacji w Brodnicy powinien być wykonany jedynie przez profesjonalny, doświadczony i certyfikowany serwis klimatyzacji Brodnica. Proces wymaga zmian w konstrukcji elewacji, dlatego nie polecamy wykonywać instalacji na własną rękę. Może się to wiązać z utratą gwarancji lub nieprawidłowo działającym system. Co istotne, jeśli montaż przebiegnie w zły sposób, to może dojść do wycieku płynu chłodniczego, który jest szkodliwy dla naszego zdrowia oraz środowiska. 

Nasz serwis klimatyzacji Brodnica potrafi ustawiać jednostki chłodnicze tak, by przewód czynnika chłodniczego był jak najkrótszy, co bezpośrednio zwiększa wydajność i efektywność działania klimatyzacji. Ponadto urządzenie powinno być ustawione w taki sposób, by wytwarzało jak najmniejszą ilość hałasu. 

Po montażu wykonując serwis klimatyzacji Brodnica nasi technicy sprawdzą także szczelność urządzenia, sporządzą raport oraz nabiją klimatyzację. Otrzymasz od nas także wskazówki jak korzystać z urządzenia. 

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Brodnicy!

klimaanlagen

Serwis klimatyzacji Brodnica

Regularna konserwacja systemu klimatyzacji może przedłużyć jego żywotność. Ponadto regularny serwis klimatyzacji Brodnica pozwala sprawdzić wydajność urządzenia i energooszczędność oraz wychwycić nieprawidłowości. Zalecamy serwis klimatyzacji Brodnica urządzenia co rok lub dwa lata w zależności od intensywności użytkowania. 

W ramach konserwacji nasz zespół w Brodnicy zapewnia:

 • sprawdzenie szczelności klimatyzacji, 
 • wyczyszczenie oraz wymianę istotnych elementów, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego.
klimaanlagen

Skorzystaj z dotacji programu "Czyste powietrze"

Jeśli zdecydujesz się na nowoczesny i wydajny system klimatyzacji, możesz nawet otrzymać dofinansowanie na jego instalację i uruchomienie przez nasz serwis klimatyzacji w Brodnicy. Chętnie pomożemy Ci w procesie składania wniosków.

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie klimatyzacji w Brodnicy. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu klimatyzacji w Brodnicy.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji.

rysunek klima

Nadal wahasz się czy klimatyzator to dobre rozwiązanie dla Twojej rodziny?

Obawiasz sie kosztów, a może wydajności takiego rozwiązania?

Daj się przekonać Naszemu doświadczeniu i wiedzy!

Już dziś skorzystaj z usług klimatyzacji w Brodnicy

Instalujemy jednostki klimatyzacyjne w domach prywatnych, biurach, placówkach opiekuńczych, placówkach oświatowych i wielu innych miejscach. Decydując się na naszą ofertę otrzymasz profesjonalny montaż, instalację i konserwację systemu. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji. 

Zachęcamy do kontaktu

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty