Serwis klimatycji Grudziądz
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Interesuje Cię klimatyzacja Grudziądz? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, realizacji indywidualnego projektu, montażu systemu, jego eksploatacji oraz zapewnimy profesjonalny serwis klimatyzacji Grudziądz.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Grudziądz

Ważne jest, aby każda firma z siedzibą w Grudziądzu zadbała o swoich pracowników i zapewniała im najlepsze warunki pracy. W tym pomoże klimatyzacja Grudziądz, która chłodnym, czystym powietrzem doda energii, motywacji i usprawni koncentrację Twojego zespołu. Klimatyzacja Grudziądz przyda się także w Twoim domu, szczególnie gdy pracujesz zdalnie lub gdy upały doskwierają Ci tak bardzo, że zregenerowanie sił bez przepływu świeżego powietrza jest niemożliwe. 

Kolonia

Nasze usługi klimatyzacyjne

Serwis klimatyzacji Grudziądz

Proponujemy profesjonalny serwis klimatyzacji Grudziądz, zaplanowanie systemu klimatyzacji, montaż, uruchomienie i późniejszą konserwację. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów z urządzeniem. Skontaktuj się z nami i zdecyduj się na indywidualną konserwację i serwis klimatyzacji Grudziądz dla Twojego urządzenia. 

Zaplanuj z nami swój system klimatyzacji

Pierwszym bardzo ważnym krokiem, gdy już postanowisz zaopatrzyć się w klimatyzator jest dobranie idealnego systemu do Twojej nieruchomości. Powinna ona być tak zgodna, aby pasowała do danego pokoju i jej praca była jak najbardziej wydajna. 

 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Trzeba wziąć pod uwagę:

 • Typ budynku
 • Liczbę pokoi
 • Całkowitą powierzchnię
 • Typ klimatyzatora
 • Liczbę osób w pokoju

W Klivatec w Grudziądzu bezpłatnie zaplanujesz swój system klimatyzacji już dzisiaj. Skorzystaj z naszego Internetowego planera, który po sprecyzowaniu potrzeb wybierze dla Ciebie idealną ofertę. Systemy klimatyzacyjne renomowanych marek montujemy w biurach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych, domach jednorodzinnych i mieszkaniach.  

Zleć nam profesjonalny montaż systemu klimatyzacji

Certyfikowany serwis klimatyzacji Grudziądz

Decydując się na usługi profesjonalnej firmy w Grudziądzu, takiej jak nasza, mają Państwo pewność, że klimatyzator będzie odpowiednio i wydajnie działał. Instalacja wykonana przez firmy lub osoby, niemające dużego doświadczenia w branży w wyniku błędów może zmniejszyć wydajność urządzenia, które zacznie pobierać zbyt dużo ilości energetycznej. 

Tylko certyfikowany serwis klimatyzacji Grudziądz powinien pracować z czynnikami chłodniczymi, od których zależy prawidłowe działanie całego systemu klimatyzacji. Nasi monterzy z Klivatec mają specjalistyczne narzędzia i dużą dawkę wiedzy. Dzięki temu w profesjonalny sposób zainstalują Państwa klimatyzator w domu lub w innym lokalu w Grudziądzu. Nasz serwis klimatyzacji Grudziądz  zadba o odpowiednie i wydajne działanie Twojego klimatyzatora.

Czemu regularna konserwacja urządzenia przez certyfikowany serwis klimatyzacji Grudziądz jest ważna?

Klimatyzator i jego wydajność chłodnicza musi być dostosowana do danego pomieszczenia, które jest chłodzone. W czasie konserwacji nasz serwis klimatyzacji Grudziądz wymienia lub czyści filtry, dodaje czynnika chłodniczego w razie potrzeby oraz upewnia się, że wszystkie połączenie i rury są prawidłowe i nie pojawiają się przecieki. To wszystko jest potrzebne, aby klimatyzator działał sprawnie i bez zarzutu przez długie lata. Nasz serwis klimatyzacji Grudziądz dołoży wszelkich starań, aby Twoja klimatyzacja Grudziądz pracowała energooszczędne i z maksymalną wydajnością. 

klima

Szczegółowe usługi, które przeprowadzimy w ramach konserwacji: 

 • Test funkcji
 • Test szczelności
 • Wymiana płynu chłodzącego
 • Wymiana filtrów
 • Czyszczenie i dezynfekcja systemu
 • Uruchomienie urządzenia klimatyzacyjnego przez Klivatec w Grudziądzu 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Grudziądza!

klimaanlagen

Twój klimatyzator został zainstalowany przez specjalistę?

Teraz, abyś mógł cieszyć się w pełni korzystaniem z jego zalet pozostaje uruchomienie systemu. Nie wystarczy nacisnąć przycisk włączający klimatyzator. Nasz monter z Grudziądza w celu uruchomienia klimatyzatora wcześniej musi wykonać próbę ciśnieniową i test szczelności. Dzięki temu zyskacie Państwo pewność, ze wszystkie połączenia są szczelne i nie dojdzie do wycieku. Tylko certyfikowany serwis klimatyzacji Grudziądz powinien zająć się usługami związanymi z montażem i uruchomieniem klimatyzacji w Państwa nieruchomości. 

klimaanlagen

Usterki i błędy?

W razie jakichkolwiek problemów z Twoim systemem klimatyzacji możesz skontaktować się z nami w każdej chwili. Nasz serwis klimatyzacji Grudziądz przyjedzie do Państwa budynku i zajmie się wszelkimi usterkami. Należy pamiętać, że odpowiednie użytkowanie i przestrzeganie regularnej konserwacji minimalizują ryzyko wystąpienia awarii. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o swoje urządzenia klimatyzacyjne, by mogło działać długo i sprawnie. 

rysunek klima

Jakie koszty należy ponieść, by cieszyć się klimatyzacją?

Klimatyzacja Grudziądz

Klimatyzacja Grudziądz – na końcową cenę składa się wiele czynników, przede wszystkim, jaki typ klimatyzacji został zamontowany, w ilu pomieszczeniach i jaką powierzchnię ma chłodzić. Cena 1 kWh to około 0,69 zł, a klimatyzacja Grudziądz o mocy chłodniczej 5 kW zużywa około 1,25 mocy. Koszt eksploatacji klimatyzacji w mieszkaniu o powierzchni od 50 m2 do 70 m2 powinien wynieść średnio od 77 do 110 złotych miesięcznie.

Czekamy na Twoją wiadomość!

Nasz serwis klimatyzacji Grudziądz z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze idealnego urządzenia klimatyzacyjnego, jego montażu oraz późniejszej konserwacji i zapewni profesjonalny serwis. Klivatec to wykwalifikowany zespół skierowany do klientów, by w jak najlepszy sposób dobierać indywidualne oferty i pomagać w przypadku pytań i wątpliwości. Zadzwoń już teraz i umów się na konsultację.  

Bezpłatna wycena

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty