Klimatyzacja Inowrocław

Serwis klimatyzacji Inowrocław
dla klientów prywatnych i firm

Chcesz cieszyć się komfortem temperatury niezależnie od pory roku? Szukasz firmy, która spełni Twoje oczekiwania? Klivatec, nasz serwis klimatyzacji Inowrocław, to kompleksowe usługi w jednym miejscu. Działamy w branży od lat, gwarantując wiedzę oraz doświadczenie. Klimatyzacja Inowrocław jest w zasięgu Twojej ręki!

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Inowrocław

Nasz niezależny serwis klimatyzacji Inowrocław jest do Państwa dyspozycji i służy pomocą na każdym kroku, prowadzącym do instalacji i użytkowania klimatyzatora. Jesteśmy niezależni od producentów. Montujemy urządzenia firm LG, Samsung, Haier, Daikin, Panasonic i innych. Nieważne czy życzysz sobie aby klimatyzacja Inowrocław była zamontowana we własnym domu, biurze, magazynie czy innym lokalu, chętnie się tym zajmiemy. Klimatyzacja Inowrocław z Klivatec to niezawodność i wysoka jakość.

Kolonia

Systemy klimatyzacyjne
– który wybrać?

Rynek jest pełen najnowocześniejszych rozwiązań z branży klimatyzacyjnej. Przez to wybór klimatyzatora może nie być łatwy. Nasz serwis klimatyzacji Inowrocław to doświadczony zespół specjalistów, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności, aby skutecznie pomóc Państwu w wyborze idealnego rodzaju systemu klimatyzacyjnego.

Klimatyzacja Inowrocław – najbardziej popularne systemy:

 • Klimatyzacja Inowrocław – system Monospilit – będzie odpowiedni, gdy potrzebujesz chłodzić tylko jedno pomieszczenie w danej nieruchomości.
 • Klimatyzacja Inowrocław – system Multisplit – elastyczna opcja, która pozwoli Ci przez kolejne lata na rozbudowę systemu na kolejne pokoje. Posiada jedną jednostkę zewnętrzną, do której można podłączyć pięć, a nawet sześć jednostek wewnętrznych. 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Miejsca w Inowrocławiu
w których zainstalujemy Twój klimatyzator:

 • Domy zamieszkane przez właścicieli 
 • Mieszkania 
 • Hotele 
 • Restauracje 
 • Szpitale 
 • Szkoły 
 • Urzędy
 • Kancelarie prawne 
 • Gabinety lekarskie 

W celu idealnego dobrania i zaplanowania systemu klimatyzacji w Twoim budynku niezbędne jest podanie nam kluczowych informacji, które nam w tym pomogą. Rodzaj budynku, liczba pomieszczeń, rozmiar całkowitej powierzchni potrzebnej do klimatyzowania i liczba osób, które regularnie przebywają w danym lokalu. Będąc w posiadaniu wszystkich powyższych informacji nasz oddział w Inowrocławiu spersonalizuje uczciwą i najlepszą ofertę idealnie dla Państwa. 

Co otrzymasz decydując się na Klivatec w Inowrocławiu?

Konsultacje i planowanie 

Nasze usługi obejmują sam początek procesu wybierania klimatyzacji. Bezpłatny planer dostępny na stronie w łatwy i szybki sposób określi jaki system będzie odpowiedni. Z przyjemnością umówimy się na konsultację telefoniczną lub na spotkanie w Inowrocławiu, by na miejscu przedyskutować wszystkie najważniejsze kwestie. 

Instalacja i uruchomienie systemu 

Jesteśmy specjalistami z zakresu montażu klimatyzacji. Znajdą Państwo u nas profesjonalne usługi, poparte fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Jedynie dobrze przeprowadzona instalacja systemu klimatyzacyjnego, którą proponujemy sprawi, że klimatyzator będzie pracował wydajnie i energooszczędnie. Gdy montażem zajmą się osoby, nieznające się na branży klimatyzacyjnej łatwo o błędy. Nasi fachowcy zadbają o wszelkie kwestie. Bardzo ważne jest, aby droga, którą musi pokonać czynnik chłodniczy była jak najkrótsza. Zadbamy również o sprawdzenie wszystkich połączeń i napełnienie płynu chłodzącego. Po instalacji otrzymają Państwo szczegółowy instruktaż użytkowania systemu, aby mógł pracować on jak najlepiej. 

klima

Naprawa urządzenia klimatyzacyjnego przez certyfikowany serwis klimatyzacji Inowrocław

Dobrze utrzymane i nowoczesne klimatyzatory rzadko ulegają awariom. Mimo to w razie jakichkolwiek problemów z klimatyzatorem oferujemy serwis klimatyzacji Inowrocław. Zajmujemy się fachowymi naprawami systemów klimatyzacyjnych od lat. Regularny serwis klimatyzacji Inowrocław to najlepszy sposób, by cieszyć się swoim urządzeniem przez wiele lat.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Inowrocławia!

klima

Konserwacja

Serwis klimatyzacji Inowrocław

Regularna konserwacja klimatyzatora w Inowrocławiu jest ważna, aby urządzenia działało długo i bez zakłóceń. W ramach naszej usługi serwis klimatyzacji Inowrocław zapewniamy prace czyszczące w układzie. Serwis klimatyzacji Inowrocław zajmie się oceną układu pod kątem ewentualnych usterek. Jak często umawiać się na usługę konserwacji? Przy codziennym stosowaniu klimatyzatora polecamy raz na dwa lata, a przy sezonowym, co dwa lata. 

Instalacja systemu to nie tylko odpowiednie narzędzia, ale również wiedza. Jedynie certyfikowany serwis klimatyzacji Inowrocław może pracować z czynnikami chłodniczymi dlatego to jemu powinny zostać powierzone usługi dotyczące klimatyzatora. 

Czyszczenie filtra

Nasi fachowcy z Klivatec zajmą się czyszczeniem filtrów w ramach konserwacji urządzenia. Usuną wszelki brud i kurz, aby pełen efekt chłodzenia funkcjonował przez lata. 

rysunek klima

Serwis

Oferujemy profesjonalny serwis klimatyzatorów w Inowrocławiu. Jeśli zauważasz, że urządzenie słabiej chłodzi, głośniej pracuje, lub przestaje działać skontaktuj się od razu z nami. Przyjedziemy do Państwa lokalu i zajmiemy się wszelkimi usterkami i awariami. Możesz na nas liczyć. 

Już dziś postaw na Klivatec

Zadzwoń do nas i otrzymaj idealną ofertę do Twojego domu lub innego lokalu w Inowrocławiu. Nasi doradcy chętnie pomogą we wszystkich kwestiach związanych z klimatyzatorami. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Czekamy na Ciebie!

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty