Serwis klimatyzacji w Toruniu
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Toruniu? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Chcesz zamontować klimatyzację w Toruniu i zastanawiasz się od czego zacząć? Klivatec to najlepszy możliwy wybór.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI:
System klimatyzacji w Toruniu dostosowany do Twoich potrzeb

Firma Klivatec to zespół profesjonalistów, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu klimatyzacji. Jesteśmy z Tobą od pierwszego kontaktu aż po instalację i późniejszą konserwację systemu. Nasz serwis klimatyzacji w Toruniu pragnie Ci towarzyszyć na każdym etapie drogi do cieszenie się chłodnym powietrzem w Twoim domu, biurze lub placówce opiekuńczej. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Jaki system klimatyzacji warto wybrać?

Tak naprawdę rynek klimatyzacji jest ogromny i ciężko znaleźć urządzenie, które spełniłoby wszelkie wymagania. Przykładowo klimatyzacja typu split sprawdzi się jedynie w momencie, gdy chcesz zmniejszyć temperaturę jedynie w jednym pomieszczeniu. Jeśli jednak chcesz schłodzić całe mieszkanie czy biuro, dobrze jest sprawdzić ofertę klimatyzatorów multisplit – pozwalają one na podpięcie aż sześciu jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Nawet w momencie, gdy tymczasowo chcesz zamontować urządzenia tylko w dwóch pokojach, to w kolejnych latach można cały system rozbudować o kolejne klimatyzatory. 

Instalujemy systemy klimatyzacji w Toruniu m.in. w:

 • Domach jednorodzinnych 
 • Mieszkaniach 
 • Biurach 
 • Placówkach opiekuńczych 
 • Placówkach państwowych 
 • Hotelach 
 • Restauracjach 
 • Szpitalach i gabinetach lekarskich

Pamiętaj także, że w czasie podejmowania decyzji o wyborze konkretnego modelu musisz także zwrócić uwagę na: 

 • Rodzaj budynku 
 • Ilość pomieszczeń 
 • Liczbę osób przebywającą w mieszkaniu 
 • Ilość używanych sprzętów elektronicznych, które generują dodatkowe ciepło 
 • Ilość wpadania światła do pokoju 
 • Rozmieszczenie geograficzne pomieszczenia 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Toruniu
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Instalacja i montaż: zleć profesjonalny montaż systemu klimatyzacji w Toruniu

Dlaczego właściwie warto zatrudnić specjalistyczną firmę do instalacji systemu klimatyzacji?

W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że klimatyzator nie będzie działał w ogóle lub nie będzie działał wydajnie, nie będzie zapewniał pożądanej wydajności chłodzenia lub nagle stanie się pożeraczem energii elektrycznej.

Usługa instalacji obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Torunia!

klimaanlagen

Jakie usługi świadczy firma klimatyzacja w Toruniu?

Co możesz otrzymać w ramach współpracy?

Naszym klientom oferujemy serwis klimatyzacji w Toruniu, który obejmuje: 

 • Planowanie urządzenia 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego projekt jest dostosowany do Twoich potrzeb. Nasz wykwalifikowany zespół ds. klimatyzacji w Toruniu chętnie odpowie na wszystkie pytania oraz pomoże przy wyborze odpowiedniego urządzenia. Skorzystaj już dziś z naszego bezpłatnego planera klimatyzacji, aby otrzymać od nas indywidualną ofertę. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko jak to możliwe – najczęściej już na drugi dzień. Ponadto pomogą Ci także w kwestiach prawnych, które są niezwykle istotne przy montażu klimatyzacji w Toruniu. 

 • Instalacja klimatyzacji w Toruniu 

Jesteśmy specjalistami w montażu klimatyzacji, dlatego oferujemy profesjonalną instalację klimatyzacji do domu w Toruniu. Takie zadanie wymaga fachowej wiedzy, gdyż tylko prawidłowo zainstalowane urządzenie zapewnia długotrwałą pracę. Istotne jest także, aby drogi prowadzenia przewodów czynnika chłodniczego były możliwie jak najkrótsze. Nasi pracownicy napełniają płyn chłodzący oraz sprawdzają wszelkie usterki i nieszczelności. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie pracowało wydajnie i energooszczędnie.

klimaanlagen

 • Naprawa klimatyzacji w Toruniu

Nowoczesne klimatyzatora rzadko ulegają awarii, jednak nie jest to niemożliwe. Istotne jest, aby był zadbany i dobrze utrzymany. W przypadku, gdy jednak pojawi się jakiś problem, chętnie służymy pomocą. Nasza firma wykonuje naprawy systemów chłodniczych w Toruniu

 • Konserwacja klimatyzacji w Toruniu

Aby utrzymać urządzenie w jak najlepszym stanie istotne są regularne konserwacje. Dotyczy to zarówno urządzeń zamontowanych w biurach jak i tych prywatnych w gospodarstwie domowym. Konserwacja to nic innego jak czyszczenie klimatyzacji i filtra, który odpowiada za efektywne chłodzenie pomieszczenie przez wiele lat oraz sprawdzenie ewentualnych usterek. Konserwację powinno wykonywać się raz w roku, jednak częstotliwość uzależniona jest także od sposobu używania klimatyzacji. Jeśli nasze urządzenie pracuje jedynie w lecie, to prace serwisowe można wykonać raz na dwa lata. 

W czasie konserwacji sprawdzana jest także szczelność klimatyzacji. Jeśli byłaby ona uszkodzona to urządzenie straci wydajność oraz wzrośnie zużycie energii. Już dziś możesz umówić się z naszym serwisem klimatyzacji w Toruniu, by sprawdzić swój system. 

 • Nabijanie klimatyzacji w Toruniu 

Już przed pierwszym uruchomieniem klimatyzację należy uzupełnić czynnikiem chłodniczym. Serwis klimatyzacji w Toruniu napełni Twoją klimatyzację. Czynnik chłodniczy zużywa się w trakcie użytkowania klimatyzacji, dlatego trzeba go regularnie napełniać, najlepiej w okresie wiosennym. Cały zabieg trwa mniej więcej 30-60 minut. 

rysunek klima

Ile kosztuje klimatyzacja w Toruniu?

Koszty klimatyzatora są bardzo zróżnicowane i uzależnione od indywidualnych potrzeb użytkowników. Polecamy sprawdzenie naszego rankingu klimatyzacji 2022, gdzie podane są wszystkie ceny klimatyzacji w Toruniu. Jeśli chodzi o koszty klimatyzacji typu split to możemy je oszacować następująco – zakładając, że cena prądu wynosi 0,77 zł za 1kWh, to cena będzie oscylować od 13,86 zł do 32,34 zł. 

Już dziś zamów nasze usługi w zakresie klimatyzacji w Toruniu

Instalujemy klimatyzację jedynie renomowanych producentów w prawie każdym budynku, który posiada zgodę na montaż. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie. Już dziś skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, plannera klimatyzacji lub zadzwoń na nasz numer kontaktowy i zapisz się na konsultację. 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty