Montaż i serwis pomp ciepła Gniezno
dla klientów komercyjnych i prywatnych

Pompy ciepła Gniezno to urządzenia o wielu zaletach. Ich głównym czynnikiem, który przekonuje wielu naszych klientów, jest wysoka rentowność. Potrzebują mało energii do podgrzania wody. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z nami. Serwis pomp ciepła Gniezno firmy Klivatec chętnie odpowie na twoje pytania.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Gniezno

Zainstalowane pompy ciepła Gniezno mogą być używane przez wiele lat i nie wymagają stałej kontroli i serwisu, wymagana jest jedynie rutynowa konserwacja. Pompy ciepła Gniezno są rozwiązaniem ekologicznym, ponieważ nie emitują zanieczyszczeń do atmosfery. Jest popularna ze względu na możliwość zmiany cyklu pracy i wykorzystania jej do chłodzenia pomieszczenia nawet latem. Osiąga się to dzięki jego zdolności do rozpraszania ciepła na zewnątrz.

Kolonia


Rodzaje pomp ciepła: powietrze, woda i grunt – które wybrać?

Pompy ciepła Gniezno podzielone są ze względu na źródło, z którego odzyskują ciepło: 

 • Pompy ciepła Gniezno – gruntowe – wykorzystujące energię zmagazynowaną w gruncie, 
 • Pompy ciepła Gniezno – powietrze/woda – wykorzystujące ciepło z powietrza zewnętrznego, zapewniające podgrzew wody,
 • Pompy ciepła Gniezno – powietrze/powietrze – wykorzystujące ciepło z powietrza, które następnie trafia do systemu ogrzewania powietrznego, wprowadzając ciepłe powietrze do pomieszczenia.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Klivatec w Gnieźnie – profesjonalizm i wsparcie krok po kroku
Dlaczego my?

 • Wszystkie nasze usługi są zarządzane przez to samo źródło. Przyczynia się to do prawidłowego wykonania całego zadania, od planowania po montaż i serwis pomp ciepła Gniezno
 • Jesteśmy firmą działającą w branży od wielu lat. Z nami możesz być pewien, że otrzymasz wysokiej jakości doradztwo i obsługę
 • Jesteśmy po to, aby służyć Ci przez cały okres eksploatacji Twojej pompy ciepła Gniezno. Możesz skontaktować się z nami, jeśli potrzebujesz serwisu swojego sprzętu lub jeśli potrzebujesz rutynowej i regularnej konserwacji.

Montaż pompy ciepła Gniezno

Decydując się na instalację systemu ogrzewania pompą ciepła w swoim domu lub innych budynkach w Gnieźnie zaufaj tylko wykwalifikowanemu i profesjonalnemu usługodawcy. Montaż „zrób to sam” jest bardzo niebezpieczny i może prowadzić do wielu niepowodzeń w przyszłości. Aby tego uniknąć, nasz zespół Klivatec jest zawsze gotowy do pomocy. Gwarantujemy profesjonalny i niezawodny montaż sprzętu.

klima

Jak wygląda cały proces instalacji pompy ciepła? 

 •  Tworzenie właściwego planu instalacji 
 •  Wybór idealnej pompy ciepła 
 •  Wybór miejsca i miejsca instalacji pompy ciepła 
 •  Wykonywanie wszystkich procedur 
 •  Wiercenie 
 •  Instalacja pompy ciepła 
 •  Pierwsze uruchomienie pompy ciepła 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Gniezna!

klima

Skorzystaj z rutynowej konserwacji dla Twojej pompy ciepła

Wybierz certyfikowany serwis pomp ciepła Gniezno

Podczas kontroli sprzętu nasz serwis pomp ciepła Gniezno najpierw wykonuje pomiar, który określa działanie urządzenia, aby sprawdzić, czy działa ono prawidłowo. Ponadto serwis pomp ciepła Gniezno sprawdzą szczelność układu, ciśnienie czynnika chłodniczego oraz poziom wilgoci w płynie grzewczym. Dzięki naszej regularnej konserwacji w Gnieźnie masz pewność, że Twój sprzęt działa prawidłowo, a wszelkie problemy, czy błędy zostaną szybko wyeliminowane. 

Ile kosztuje serwis pompy ciepła Gniezno?

Serwis pomp ciepła Gniezno i jej całkowity koszt zależą od wielu czynników. Wpływa na to głównie zakres pracy i typ modelu pompy. Serwis pomp ciepła Gniezno zwykle mieści się w przedziale cenowym 400-600 zł, ale przy bardziej rozbudowanych zespołach może dochodzić nawet do 1000 zł.

klimaanlagen

Serwis pomp ciepła w Gnieźnie – możesz powierzyć Klivatec

Pompy ciepła Gniezno serwisowane i przeglądane rzadko zawodzą. Jeśli jednak znajdziesz jakiekolwiek naruszenia, skontaktuj się z nami, a nasi serwisanci z przyjemnością Ci pomogą. Charakteryzuje nas szybkość reakcji i krótkie czasy naprawy, dzięki czemu możesz cieszyć się naprawą swojego sprzętu w mgnieniu oka.

klimaanlagen

Serwis pomp ciepła Gniezno

Serwis pomp ciepła Gniezno zależy od wybranego modelu pompy ciepła. Serwis pomp ciepła Gniezno różni się w zależności od tego, czy masz pompę gruntową, powietrzną czy wodną. Niezbędny jest zatem kontakt z nami, aby nasi konsultanci w Gnieźnie mogli przygotować dla Państwa osobistą propozycję.

rysunek klima

Dotacje na zakup i montaż pomp ciepła w Gnieźnie

Program “Czyste Powietrze” skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Zapewnia dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe standardy. Dotacja może wynosić do 30 000 zł. W 2022 roku powstał także nowy rządowy program „Moje Ciepło”. Jego beneficjentami są osoby fizyczne, właściciele lub współwłaściciele nowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Maksymalna inwestycja w instalację to 21 000 zł za pompę gruntową i 7000 zł w pompie powietrza. Budżet całego programu to 600 mln zł z Funduszu Modernizacyjnego.

Dzięki Klivatec możesz mieć nowoczesną pompę ciepła dla Twojej nieruchomości w Gnieźnie

Zadzwoń lub napisz do naszych konsultantów, a my szybko ustalimy odpowiednią ofertę i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące planowania, montażu lub konserwacji pompy ciepła w Twoim domu w Gnieźnie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie systemów klimatyzacji i ogrzewania i będziemy z Tobą na każdym etapie planowania i montażu urządzenia.

Bezpłatna wycena

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty