Serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad montażem pompy ciepła Ostrów Wielkopolski w swoim domu lub firmie? Z Klivatec masz taką możliwość. Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, która dba o swoich klientów. Zapewniamy w pełni kompleksowe usługi - dbamy nie tylko o montaż Twojej pompy ciepła, ale też udzielamy wszelkich niezbędnych informacji oraz gwarantujemy profesjonalny serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski

Firma Klivatec to zespół specjalistów, którzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty pozwalające na pracę z pompą ciepła. Serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski zapewnia w pełni kompleksową obsługę, dlatego możesz się do nas zgłosić przez formularz kontaktowy.  Nasz serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski używa tylko najlepszej jakości narzędzi, aby Twój sprzęt działał bezawaryjnie przez wiele lat. Zapewniamy indywidualne podejście oraz odpowiedź na każde pytanie.

Kolonia


Serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski – kompleksowe usługi od projektu aż po montaż

Pompy ciepła Ostrów Wielkopolski korzystają z odnawialnych źródeł energii, dlatego nie dziwi nas, że ich popularność wzrasta z roku na rok. Nowoczesne systemy mają nie tylko dobre parametry energetyczne, ale również są tanie w utrzymaniu. Ich koszt zwraca się po 10-15 i sprawia, że użytkownicy nie muszą się martwić o to czy zabraknie innych zasobów grzewczych. Pamiętajmy jednak, by dbać o serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski naszego systemu, gdyż jedynie regularna konserwacja wykonana przez serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski będzie w stanie zapewnić długą żywotność urządzenia.

Na jaką pompę ciepła warto się zdecydować?

 • Pompa powietrze-woda – zapewnia ogrzewania za pomocą wody. Woda jest ogrzewana poprzez oddziaływanie temperatury z zewnątrz, dlatego urządzenie praktycznie nie generuje kosztów zużycia.  
 • Pompa woda-powietrze – chociaż nazwa brzmi niemal identycznie, to działanie tego urządzenia nieco różni się od poprzednika. Tutaj ciepło generuje parownik oraz wentylator, dostarczając ciepła do obiegu wody. 
 • Pompa powietrze-powietrze – ogrzewanie odbywa się za pomocą wentylatora, który podgrzewa powietrze w pomieszczeniu. pompa ma wentylator, który grzeje i przenosi powietrze atmosferyczne.
 • Pompa woda-woda – praca tej pompy ciepła polega na pobieraniu wody poborowej oraz dostarczaniu jej do studni zrzutowej. Właśnie to sprawia, że całe ciepło przenoszone jest do dowolnego źródła ciepła, czyli wody. 
 • Pompa gruntowa – najdroższy, ale najbardziej wydajny system. Ogrzewa nasz dom za pomocą wodociągów podziemnych. 

Na naszej stronie Internetowej znajdą Państwo szczegółowy opis każdego urządzenia, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jak wygląda montaż pomp ciepła w Ostrowie Wielkopolskim?
Montujemy pompy ciepła w:

 • prywatnych domach,
 • szkołach, przedszkolach, 
 • biurach, 
 • centrach handlowych, 
 • innych obiektach w Ostrowie Wielkopolskim.

Praca nad Twoim indywidualnym projektem nie kończy się w momencie instalacji urządzenia. Przekazanie systemu do eksploatacji, to również zadanie wykwalifikowanego zespołu firmy Klivatec. W tym kroku sprawdzamy wszelkie przewody oraz nieszczelności.

Ponadto w zakresie instalacji pompy ciepła Ostrów Wielkopolski oferujemy:

 • przeprowadzenie próby szczelności pompy ciepła Ostrów Wielkopolski
 • przygotowanie umowy, 
 • uruchomienie systemu pomp ciepła, 
 • cały szereg testów sprawdzenia działania urządzenia, 
 • instruktaż użytkowania pompy ciepła Ostrów Wielkopolski,
 • montaż wsporników. 

Jak wygląda serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski?

Serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski to podstawa, by nasz system działał wydajnie oraz energooszczędnie, a także służył nam długie lata. Ponadto to jeden z wymogów warunków gwarancji, która trwa dwa lata. Zalecamy, by pierwszy serwis odbył się pod koniec roku eksploatacji pompy ciepła. Istotne jest to, aby serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski wykonał zespół profesjonalistów, który posiada do tego celu niezbędne uprawniania. Praca na własną rękę może zakończyć się nie tylko utratą gwarancji i skróceniem żywotności systemu, ale także sprawić, że zanieczyści on nasze powietrze. 

Jakie korzyści płyną z serwisu pomp ciepła?

Oprócz tego, że możemy zachować gwarancję, regularna kontrola jest potrzebna, by zachować pełną sprawność urządzenia. 

Wśród najważniejszych aspektów wymienić można:

 • zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia, 
 • wysoka wydajność, 
 • doskonałą temperaturę, 
 • zmniejszenie kosztów zużycia energii, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia
klima

Ile kosztuje serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski?

Chociaż serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski różni się w zależności od wykonywanych prac, to zazwyczaj mieści się w granicach 500 zł. Warto zdecydować się na serwis pomp ciepła Ostrów Wielkopolski w tej samej firmie, w jakiej zlecony był montaż urządzenia, gdyż mamy pewność, że wszystkie usługi zostaną wykonane prawidłowo. Ostrzegamy przed wykonywaniem serwisu na własną rękę, ponieważ możemy utracić całą gwarancję oraz obniżyć wydajność systemu. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Ostrowa Wielkopolskiego!

klima

Podczas konserwacji pomp ciepła w Ostrowie Wielkopolskim sprawdzane są:

 • zapisane alarmy, 
 • stan pracy urządzenia, 
 • podłączenia elektryczne, 
 • mocowanie elementów (takich jak połączenia śrubowe kabli elektrycznych), 
 • szczelność obiegu chłodniczego, 
 • uszkodzenia kabli, 
 • zawartość środka służącego do ochrony przed zamrożeniem, 
 • zawory bezpieczeństwa, 
 • ustawienia sterownika urządzenia, 
 • ciśnienie w naczyniu wzbiorczym, 
 • ciśnienie napełnienia instalacji grzewczej, 
 • stan anody antykorozyjnej w zasobniku c.w.u.,

Oprócz tego istotne jest także skontrolowanie jednostki zewnętrznej, dlatego sprawdzane w tym celu zostają: ogólny stan jednostki – oblodzenie, stan wentylatora, poziom natężenia dźwięku, sprawdzenie połączeń hydraulicznych oraz chłodniczych, czyszczenie wymiennika ciepła, kontrola połączeń elektrycznych, prace wentylatora.

Naprawa pomp ciepła Ostrów Wielkopolski

Pompy ciepła Ostrów Wielkopolski

Nowoczesne pompy ciepła Ostrów Wielkopolski rzadko ulegają awarii, szczególnie jeśli poddajemy je regularnej konserwacji. Możemy jednak zauważyć cieknącą wodę z systemu lub spadek wydajności pompy ciepła Ostrów Wielkopolski. Wówczas zalecamy niezwłoczny kontakt z naszymi specjalistami, którzy sprawią, że bardzo szybko będzie mógł korzystać ze sprawnego urządzenia. 

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie pompy ciepła w Ostrowie Wielkopolskim. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu pomp ciepła w Ostrowie Wielkopolskim.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie pompy ciepła w Twoim lokalu w Ostrowie Wielkopolskim.

rysunek klima

Dofinansowanie pomp ciepła Ostrów Wielkopolski

Pompy ciepła Ostrów Wielkopolski

Nowy program Ministerstwa Klimatu i Środowiska, który współpracuje z Narodowym Funduszem Ochrony Środków i Gospodarki Wodnej, zapewnia dofinansowanie do zakupu oraz instalacji pompy ciepła Ostrów Wielkopolski. Dotacje są skierowane dla tych osób, które z jakichś względów nie mogą skorzystać z programu Czyste powietrze oraz Moje ciepło. Jeśli masz wątpliwości, która dotacja dotycząca pompy ciepła Ostrów Wielkopolski jest skierowana dla Ciebie, to nasi konsultanci ds. klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim, chętnie pomogą Ci rozwiązać tę kwestię. Już dziś zadzwoń do nas, skorzystaj z formularza kontaktowego lub planera klimatyzacji. 

Skontaktuj się z nami!

Już teraz zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Klivatec to najlepszy wybór przy zakupie i montażu pomp ciepła w Ostrowie Wielkopolskim. 

DARMOWA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty