Instalacja i serwis pomp ciepła Piła
dla klientów komercyjnych i prywatnych

Pompy ciepła Piła to urządzenia o wielu zaletach. Ich głównym czynnikiem, który przekonuje wielu naszych klientów, jest wysoka ekonomiczność. Wymagają niewielkiej ilości energii do podgrzania wody. Zainstalowana pompa może służyć przez wiele lat i nie wymaga stałych przeglądów, a jedynie konserwacji wykonywanej przez serwis pomp ciepła Piła , w regularnych odstępach czasu.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Piła

Pompy ciepła Piła to rozwiązanie przyjazne dla środowiska, ponieważ nie emituje żadnych zanieczyszczeń do atmosfery. Pompy ciepła Piła są uniwersalne dzięki możliwości zmiany ich cyklu pracy i wykorzystaniu jej do chłodzenia pomieszczeń nawet latem. Jest to możliwe dzięki możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Kolonia

Klivatec w Pile – profesjonalizm i wsparcie na każdym kroku
Dlaczego my?

 • Wszystkie nasze usługi są zarządzane przez to samo źródło. Wpływa to na odpowiednie wykonanie całego zadania, od planowania po montaż i serwis. 
 • Jesteśmy firmą działającą w branży od wielu lat. Z nami możesz być pewien, że otrzymujesz wysokiej jakości porady i usługi. 
 • Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres eksploatacji pompy ciepła. Możesz skontaktować się z nami, jeśli potrzebujesz serwisu swojego urządzenia lub jeśli potrzebujesz regularnej i regularnej konserwacji.

Rodzaje pomp ciepła: powietrzna, wodna i gruntowa – którą wybrać?

Pompy dzielimy ze względu na źródło, z którego pobierają ciepło:

 • Pompa gruntowa – wykorzystuje energię skumulowaną w glebie, 
 • Pompa powietrze/woda – używa ciepła powietrza zewnętrznego, które zasila wodną instalację c.o.,
 • Pompa powietrze/powietrze – wykorzystuje ciepło powietrza zewnętrznego, które następnie trafia do instalacji powietrznego ogrzewania, wprowadzając ciepłe powietrze do pomieszczenia.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Instalacja pompy ciepła w Pile

Wybierz certyfikowany serwis pomp ciepła Piła

Decydując się na instalację systemu grzewczego w postaci pompy ciepła w swoim domu lub innych budynkach w Pile, zaufaj tylko profesjonalnemu i kompetentnemu usługodawcy. Jeśli potrzebujesz montażu pompy ciepła Piła zalecamy skorzystanie z naszej usługi obejmującej profesjonalny serwis pomp ciepła Piła. Montaż „zrób to sam” jest bardzo niebezpieczny i może prowadzić do wielu awarii w przyszłości. Aby tego uniknąć, nasz zespół Klivatec jest do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy profesjonalny serwis pomp ciepła Piła i niezawodny montaż urządzenia.

Jak przebiega cały proces prowadzący do instalacji pompy ciepła?

 •  Stworzenie odpowiedniego projektu montażu 
 •  Dobór idealnej pompy ciepła 
 •  Wybranie lokalizacji i miejsca montażu pompy ciepła 
 •  Załatwienie wszelkich formalności 
 •  Roboty wiertnicze 
 •  Montaż pompy ciepła 
 •  Pierwsze uruchomienie pompy ciepła

Skorzystaj z usług regularnej konserwacji urządzenia przez serwis pomp ciepła Piła

W ramach przeglądu urządzenia nasz serwis pomp ciepła Piła zajmie się najpierw uzyskaniem pomiarów, określających pracę urządzenia, aby ustalić, czy działa ono poprawnie. Oprócz tego zajmie się sprawdzeniem szczelności układu, ciśnieniem czynnika chłodniczego oraz poziomem czynnika grzewczego. Dzięki regularnej konserwacji przeprowadzanej przez nasz serwis pomp ciepła Piła mają Państwo pewność, że urządzenie działa prawidłowo i jakiekolwiek problemy, czy usterki zostaną szybko wyeliminowane.

klima

Serwis pomp ciepła w Pile – możesz powierzyć to Klivatec

Poddawane konserwacji i przeglądom pompy ciepła Piła rzadko się psują. Jeśli jednak zauważysz jakiekolwiek naruszenia, skontaktuj się z nami, a nasz serwis pomp ciepła Piła z chęcią Ci pomoże. Charakteryzuje nas szybka reakcja i czas naprawy, dzięki czemu możesz cieszyć się naprawionym urządzeniem w krótkim czasie. Serwis pomp ciepła Piła zależy od wybranego modelu pompy ciepła. Różni się w zależności od tego, czy masz pompę gruntową, powietrzną czy wodną. Dlatego konieczny jest kontakt z nami, aby nasi konsultanci z Piły mogli przygotować dla Państwa indywidualną propozycję i propozycję.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Piły!

klima

Jaki będzie koszt serwisu pomp ciepła w Pile?

Serwis pomp ciepła Piła i jego całkowity koszt zależy od wielu czynników. Wpływ na niego mają przede wszystkim zakres prac oraz rodzaj modelu pompy. Mieści się on najczęściej w przedziale cenowym 400-600 złotych, jednak przy bardziej rozbudowanych zespołach może wynieść nawet do 1000 zł

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie pompy ciepła Piła. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu pompy ciepła Piła.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie pompy ciepła Piła w Twoim lokalu.

rysunek klima

Dotacje na zakup i montaż pompy ciepła w Pile

Pompy ciepła Piła

Program “Czyste Powietrze” skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Przewiduje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe standardy, takie jak pompy ciepła Piła. Dotacja może wynosić do 30 000 zł. W 2022 r. powstał również nowy rządowy program “Moje Ciepło”. Jego beneficjentami są osoby fizyczne – właściciele lub wspólnicy nowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Maksymalna inwestycja w instalację to 21 000 zł za pompy ciepła Piła gruntowe i 7 tys. zł w pompach powietrznych. Budżet całego programu to 600 mln złotych z Funduszu Modernizacyjnego.

Wybierz Klivatec – nowoczesne pompy ciepła do Twojej nieruchomości w Pile

Zadzwoń lub napisz do naszych doradców, a szybko ustalimy odpowiednią ofertę i rozwiejemy wszelkie pytania dotyczące planowania, montażu czy konserwacji pompy ciepła w Twoim domu. Jesteśmy specjalistami w zakresie klimatyzacji i systemów grzewczych i będziemy przy Państwu na każdym etapie planowania i zamontowania urządzenia w Państwa lokalu w Pile.

DARMOWA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty