Instalacja i serwis pomp ciepła Leszno
dla klientów komercyjnych i prywatnych

Pompy ciepła Leszno to urządzenia o wielu zaletach. Ich głównym czynnikiem, który przekonuje wielu naszych klientów, jest wysoka efektywność kosztowa. Potrzebują mniej energii do podgrzania wody. Wybierz nasz serwis pomp ciepła Leszno .

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Leszno

Wbudowana pompa może być używana przez wiele lat i nie wymaga stałej kontroli i konserwacji, jest jedynie konserwowana w regularnych odstępach czasu. Pompy ciepła Leszno jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska, ponieważ nie emituje żadnych zanieczyszczeń do atmosfery. Pompy ciepła Leszno jest uniwersalna dzięki możliwości zmiany jej cyklu pracy i chłodzenia pomieszczeń nawet latem. Jest to możliwe dzięki możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Kolonia

Klivatec w Lesznie – profesjonalizm i wsparcie na każdym kroku
Dlaczego my?

 • Wszystkie nasze usługi są zarządzane z jednego źródła. Pomaga to w prawidłowym wykonaniu całego zadania, od planowania, przez instalację, po serwis. 
 • Jesteśmy firmą działającą w branży od wielu lat. Z nami możesz być pewien, że otrzymujesz wysokiej jakości porady i usługi. 
 • Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres eksploatacji pompy ciepła. Możesz skontaktować się z nami, jeśli potrzebujesz serwisu swojego urządzenia lub jeśli potrzebujesz regularnej i regularnej konserwacji.

Rodzaje pomp ciepła: powietrzna, wodna i gruntowa – którą wybrać?

 • Pompa gruntowa – wykorzystuje energię skumulowaną w glebie, 
 • Pompa powietrze/woda – używa ciepła powietrza zewnętrznego, które zasila wodną instalację c.o.,
 • Pompa powietrze/powietrze – wykorzystuje ciepło powietrza zewnętrznego, które następnie trafia do instalacji powietrznego ogrzewania, wprowadzając ciepłe powietrze do pomieszczenia.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Instalacja pompy ciepła w Lesznie

Decydując się na instalację systemu grzewczego w postaci pompy ciepła Leszno w swoim domu lub innych budynkach, zaufaj tylko profesjonalnemu i kompetentnemu usługodawcy. Montaż „zrób to sam” jest bardzo niebezpieczny i może prowadzić do wielu awarii w przyszłości. Aby tego uniknąć, nasz zespół Klivatec jest do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy profesjonalny i niezawodny montaż urządzenia

Jak przebiega cały proces prowadzący do instalacji pompy ciepła?

 •  Stworzenie odpowiedniego projektu montażu 
 •  Dobór idealnej pompy ciepła 
 •  Wybranie lokalizacji i miejsca montażu pompy ciepła 
 •  Załatwienie wszelkich formalności 
 •  Roboty wiertnicze 
 •  Montaż pompy ciepła 
 •  Pierwsze uruchomienie pompy ciepła

Serwis pomp ciepła Leszno

Skorzystaj z usług regularnej konserwacji pompy ciepła w Twoim domu

W ramach przeglądu urządzenia nasz serwis pomp ciepła Leszno zajmie się najpierw uzyskaniem pomiarów, określających pracę urządzenia, aby ustalić, czy działa ono poprawnie. Oprócz tego zajmą się sprawdzeniem szczelności układu, ciśnieniem czynnika chłodniczego oraz poziomem czynnika grzewczego. Dzięki regularnej konserwacji przez nasz serwis pomp ciepła Leszno w Lesznie masz pewność, że urządzenie działa prawidłowo, a wszelkie problemy czy usterki zostaną szybko naprawione. 

klima

Serwis pomp ciepła Leszno – zaufaj Klivatec

Pompy ciepła serwisowane i sprawdzane rzadko się psują. Jeśli jednak zauważysz jakiekolwiek naruszenia, skontaktuj się z nami, a nasz serwis pomp ciepła Leszno z przyjemnością Ci pomoże. Charakteryzuje nas szybka reakcja i czas naprawy, dzięki czemu możesz cieszyć się naprawionym urządzeniem w mgnieniu oka. Serwis pomp ciepła Leszno zależy od wybranego modelu pompy ciepła. W zależności, czy masz pompę gruntową, powietrzną czy wodną będzie przebiegała inaczej. Dlatego konieczny jest kontakt z nami, aby nasi konsultanci z Leszna mogli przygotować dla Państwa indywidualną  propozycję

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Leszna!

klima

Ile kosztuje konserwacja pompy ciepła w Lesznie?

Serwis pomp ciepła Leszno i jej całkowity koszt zależy od wielu czynników. Wpływa na to głównie zakres pracy i rodzaj modelu pompy. Zwykle mieści się  w przedziale cenowym 400-600 zł, ale przy bardziej skomplikowanym sprzęcie może sięgać nawet  1000 zł. 

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie pompy ciepła Leszno. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu pompy ciepła Leszno.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie pompy ciepła Leszno w Twoim lokalu.

rysunek klima

Dotacje na zakup i montaż pompy ciepła w Lesznie

Pompy ciepła Leszno

Program “Czyste Powietrze” skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli domów rodzinnych. Zakłada wspólne finansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne, spełniające wysokie standardy źródła ciepła, takie jak pompy ciepła Leszno. Dotacja może wynosić do 30 000 zł. W 2022 Powstał także nowy rządowy program „Moje Ciepło”. Jego beneficjentami są osoby fizyczne – właściciele lub współwłaściciele nowych budynków  jednorodzinnych. Maksymalna kwota za montaż to 21 000 zł za pompy ciepła Leszno gruntowe i 7000 zł w pompach powietrza. Budżet całego programu to 600 mln zł z Funduszu Modernizacyjnego.

Klivatec – wybierz nowoczesne pompy ciepła dla swojej nieruchomości w Lesznie

Jesteśmy specjalistami od klimatyzacji i ogrzewania i będziemy z Tobą na każdym etapie projektowania i montażu urządzenia u Ciebie w Lesznie. Zadzwoń lub napisz do naszych doradców, a szybko ustalimy odpowiednią ofertę i rozwiejemy wszelkie pytania dotyczące planowania, montażu czy konserwacji pompy ciepła w Twoim domu.

DARMOWA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty