Serwis pomp ciepła Poznań
dla klientów komercyjnych i prywatnych

Pompy ciepła Poznań to urządzenia, których popularność rośnie z roku na rok. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę wiele zalet, które sprawiają, że urządzenie nadaje się do użytku w domu lub w innym miejscu Poznania. Jest w 100% ekologiczne i pozwala na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej. Miesięczne rachunki są niskie, a inwestycje się opłacają. Wybierz nasz serwis pomp ciepła Poznań.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Poznań

Pompy ciepła Poznań to urządzenia składające się z kilku głównych elementów – sprężarki, zaworu rozprężnego i dwóch wymienników ciepła. Służą do gromadzenia i uwalniania ciepła. Pompy ciepła Poznań posiadają system, który składa się z górnego i dolnego źródła ciepła oraz zespołu urządzeń.

Kolonia


Montaż pompy ciepła w Poznaniu

Serwis pomp ciepła Poznań

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w montażu pomp w Poznaniu i gwarantujemy certyfikowany serwis pomp ciepła Poznań. Po dokonaniu u nas rezerwacji nasz instalator przyjedzie do Państwa nieruchomości w Poznaniu i przedstawi cały plan działania. Instalujemy systemy wentylacyjne. Dzięki naszemu doświadczeniu wykonując serwis pomp ciepła Poznań możemy zagwarantować profesjonalną obsługę i szybki montaż. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jakie typy pomp ciepła można wybrać w Poznaniu?

 • Pompa powietrze-woda – woda będąca źródłem ciepła jest podgrzewana pod wpływem wahań temperatury powietrza zewnętrznego, pompy pracujące w układzie powietrze-woda pozwalają na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania domu i zaopatrzenia w ciepłą wodę, 
 • Pompa powietrze-powietrze – pompa posiada wentylator ogrzewający i przemieszczający powietrze atmosferyczne 
 • Pompa woda-powietrze – ich funkcją jest praca parownika oraz wentylatora przenoszącego ciepło z wody do obiegu. 
 • Pompa woda-woda – pompa pobiera wodę ze studni testowej i oddaje ciepło do wylotu. Przenosi ciepło z ziemi, którą jest woda. Dobrze współpracuje z innymi rodzajami ogrzewania, najlepiej sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym.
 • Pompa gruntowa – pracująca w systemie wodociągów podziemnych to doskonała opcja do ogrzewania wody użytkowej i ogrzewania pomieszczeń w Poznaniu. Posiada najwyższą klasę sprawności elektrycznej A++ i zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu.

Miejsca montażu pompy w Poznaniu:

 • Dom 
 •  Przedszkole 
 •  Szkoła 
 •  Centrum handlowe 
 •  Biuro 
 •  Firma
 •  Inne miejsca
klima

Dlaczego pompy ciepła Poznań są lepsze od innych systemów grzewczych?

 • Nie wymagają obsługi,
 • Są bardzo wydajne i ekonomiczne, 
 • Są bezpieczne, 
 • Są przyjazne dla środowiska, ponieważ pobierają energię z naturalnych źródeł, 
 • Pozwalają na dowolne miejsce instalacji, 
 • Nie potrzebują dodatkowego paliwa do prawidłowego ogrzewania.
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Poznania!

klima

Zalecamy korzystanie z regularnej konserwacji Klivatec w Poznaniu

Serwis pomp ciepła Poznań

Najlepiej sprawdzać sprzęt co roku przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Profesjonalny serwis pomp ciepła Poznań Klivatec zadba o sprawdzenie wszystkich krytycznych problemów. Dbają o poprawność sterowania górnym i dolnym źródłem pompy ciepła, obiegu chłodzenia oraz procesów i ustawień automatyki. 

 Możesz być pewien, że wybierając nasz serwis pomp ciepła Poznań, używamy wyłącznie oryginalnych części zatwierdzonych przez producenta. Jesteśmy certyfikowaną firmą z niezbędnymi kwalifikacjami do pracy z całym cyklem chłodniczym.

Ile kosztuje serwis pompy ciepła Poznań?

Cena różni się w zależności od nakładu pracy i rodzaju pompy ciepła, ponieważ jest inna dla każdej usługi. Zwykle cena to 500-600 zł, przy bardziej skomplikowanym sprzęcie może dochodzić nawet do 1000 zł.

klimaanlagen

Jak przebiega serwis pomp ciepła w Poznaniu?

Nasz serwis pomp ciepła Poznań sprawdza cztery najważniejsze kryteria:

  •  Układ chłodzenia, 
  •  Instalację automatyczną,
  •  Układ pompy ciepła z górnym źródłem, 
  •  Układ pompy ciepła z pompą ciepła.
klimaanlagen

Serwis pomp ciepła Poznań

Cały zakres usług jest zróżnicowany, szczególnie ze względu na różne modele. Serwis pomp ciepła Poznań wykonywany przez specjalistów Klivatec kończy się wypełnieniem certyfikatu i zaznaczeniem go na karcie gwarancyjnej. Zajmujemy się wszelkimi naprawami i awariami związanymi z Twoim urządzeniem oraz wykonujemy profesjonalną pracę, aby zapobiec przyszłym błędom. Wybierz serwis pomp ciepła Poznań i ciesz się wydajnym i energooszczędnym urządzeniem.

rysunek klima

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do otrzymania dotacji

Pompy ciepła Poznań

Planujesz montaż pompy ciepła Poznań? Teraz możesz otrzymać dotację z Programu Czyste Powietrze, której wysokość zależy od kilku ważnych okoliczności. Po pierwsze, brane są pod uwagę dochody beneficjentów. Wymiana starego pieca, zakup i montaż pompy ciepła Poznań oraz ocieplenie budynku to usługi, na które możesz liczyć dzięki rządowemu programowi. Ma na celu poprawę jakości powietrza w kraju i znaczne ograniczenie smogu. Oferta skierowana jest do właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych w Poznaniu. 

Wybierz Klivatec w Poznaniu i skorzystaj z naszych najlepszych usług

Decydując się na współpracę z naszą firmą, otrzymasz fachowe doradztwo i kompleksową pomoc we wszystkich procesach od zakupu po montaż i użytkowanie. Certyfikowani technicy serwisu w Poznaniu od wielu lat instalują, serwisują i konserwują pompy ciepła. Nie czekaj, zadzwoń do nas i postaw w swoim domu nowy ekologiczny system grzewczy!

Bezpłatna wycena

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty